TWRP Recovery İnstaller For HTC Desire 820G+

E3E4

Geliştirici Üye
İstek üzerine twrp recovery kurulumunu anlatıyorum.
1-Öncelikle verdiğim linkten hazırladığım kurulum sihirbazını indirin ve açın.

2-Önünüze böyle bi ekran açılacaktır yükleye basarak devam edin.

3-Yükleme tamamlandıktan sonra driverlar otomatik kurulacaktır ve masaüstünde kısayol oluşturulacaktır.Program ise kendiliğinden açılacaktır.Açıldıktan sonra aşağıdaki gibi bi ekran gelecektir tek yapmanız gereken download butonuna basmak ve telefonunuzu kapatıp usb kablo ile pc ye bağlamak.(eğer telefonunuz yanıt vermiyosa 15 saniye ses açma ve güç tuşuna basılı tutun)

4-İşlem tamamlanınca tamamlandığına dair mesaj alırsınız.Recoveryi açmak için ses kısma ve güç tuşuna uzun basın.

Linkler:
Twrp recovery installer:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

rs9964

Kayıtlı Üye
Kardeş Denedim Sıkıntı Yok
Benim bilgisayarda sıkıntı var galiba indiremedim sabaha kadar uğraştım da mümkünse bana yandex drive vb bir yerden atabilir misin link olarak çok dua edicem ya
[doublepost=1543527679,1543507186][/doublepost]Yine aynı hatayı alıyorum bu konuyla ilgili bilgin varsa yardımcı olabilir misin

[doublepost=1543528414][/doublepost]
forum kullanmayı bilmediğim için çok değişik şeyler yapabilirim ama şu şeyi kurmayı başardım bro çok teşekkürler emeğine sağlık....

Salket17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Benim bilgisayarda sıkıntı var galiba indiremedim sabaha kadar uğraştım da mümkünse bana yandex drive vb bir yerden atabilir misin link olarak çok dua edicem ya
[doublepost=1543527679,1543507186][/doublepost]

Yine aynı hatayı alıyorum bu konuyla ilgili bilgin varsa yardımcı olabilir misin

forum kullanmayı bilmediğim için çok değişik şeyler yapabilirim ama şu şeyi kurmayı başardım bro çok teşekkürler emeğine sağlık....
KISA

Yine aynı hatayı alıyorum bu konuyla ilgili bilgin varsa yardımcı olabilir misin

Al [doublepost=1543556434][/doublepost]

Kardeş Bu Arada Senin Yüklediğin Twrp Sıkıntılı Değil Bu Hatayı Alsan Bile TWRP’ye Girmeye Çalış

code82

Kayıtlı Üye
Denildiği gibi programı yükledim, açtım, Download'a tıklarım, telefonu hemen kapatıp usb ile bilgisayara bağladım ama hiç bir şey olmuyor? Telefon sadece şarj ediyor ve programda da hiç bir uyarı, değişiklik vs. yok! Nerede hata yapıyorum?