Via V8 Recovery ile baslatma ?

'Via V8 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda theofagar tarafından 30 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

1. theofagar

theofagar Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

arkadaslar casper via v8 var ve recovery ile nasıl baslatıcam  birde aosp mt6592 bir rom var elimde fakat bunu direk telefona yüklesem olurmu yoksa casper via v8 için olması için işlemler mi yapmak gerek ?

2. Darkqnez

Darkqnez Guest

romun portlanması gerek kardesim recoveryde baslatmak için kapalı halde tüm tuslara basılı tut sonra yazılı bir ekran gelecek ses açma tusuna bas recovery e gecer

3. theofagar

theofagar Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

anladım hocam ancak şu sorun var Recovery ile acıyorum ancak casper 'de sd kart olmadıgı için sd card giremiyor internal sd card ' orayada girilmiyor 

nasıl rom atacagız ayrıca telefonu factory reset cache vs silince dahili hafiza siliniyor nasıl yapacagız ?

birde elimdeki o romu size versem portlayabilirmisiniz yada nasıl portlayacagız ?

4. Darkqnez

Darkqnez Guest

forumda anlatımı var verdiğim philiz recovery de o sorun yok

5. theofagar

theofagar Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

tesekkür ederim [font='Open Sans', sans-serif]philiz recovery ile oldu flash tool ile recovery'i yükledim oldu [/font]

[font='Open Sans', sans-serif]birde benim buldugum rom 5.1 ama portlucamda temel rom olarak 5.1 rom bulamadım ? sorunsuz[/font]

6. Darkqnez

Darkqnez Guest

xdda da var portlamana gerek yok klon cihaz flash tool ile flaslarsın ama ingilizce

7. theofagar

theofagar Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

peki  hocam ozel mesaj atarmısınız linkini ?

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş