Wileyfox swift TWRP Hatası

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Nhmanas tarafından 13 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Merhabalar
    4g cihazımda cm12.1 kullanıyorum. Snapdragon kamera kurmak için cmrecoveryden twrp ye geçmiştim. Sonra -kullanan bilir- cyandelta üzerinden ROM güncellemesi kurmak istedim. Malum 10 aralık cm12.1 güncellemesi baya önemliydi. Fakat malum swift romu 4g twrpsi üzerinden flashlanmıyor, cyandelta da cmrecovery desteklemiyor. Ben de akıllılık ettim swift için olan twrp flashlarsam delta güncellemeleri twrp üzerinden yüklerim dedim ama recovery açılmaz oldu :emoji_grinning:

Sonradan eski twrp yı flashladım sorun kalmadı ama bizim wiley cm12.1 için bir twrp ye ihtiyacımız var bence. Delta güncellemeleri için çok lazım.

2. Rygebin

Rygebin Guest

Zaten wiley twrpsi  var Find Yonat yapmış ama farkı yok yani.
    [hr]
    2.8.7.1 versiyonu çıktı onu bir deneyin modding'e ekledim :emoji_slight_smile:

3. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Fark yok demeyin 4g için olan recovery de cm12.1 güncellemeyi deneyin :emoji_grinning:

4. Rygebin

Rygebin Guest

Hayır öyle değil twrp bazlı konuşuyorum.
    [hr]
    Twrpye swift teması geçirmiş adam ben ne yapayım :emoji_grinning:

5. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Tabi ki twrp aynı zaten de wiley güncellemelerini yükleyecek bir twrp olsa diyorum zaten :emoji_grinning:

6. Rygebin

Rygebin Guest

Haa evet onu daha 4pda da keşfedemedi :emoji_grinning:.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş