windows10 adb sideload!

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda mehmetakifibis tarafından 29 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. mehmetakifibis

mehmetakifibis Aktif Üye
    Aktif Üye

arkadaşlar windows7 de çalışmasına rağmen windows10 da çalışmıyor. ne yapabilirim?

2. mehmetakifibis

mehmetakifibis Aktif Üye
    Aktif Üye

Yok bunun cozumu?

3. cynotech

cynotech Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Beyler geliştirici seçeneklerinden hata ayıklamayı aç-kapa yapın bağlanıyor bende  :sigaraiciyor:
    ama takıldığı gibi bağlanmasının bi yolu varsa iyi olur yani :emoji_grinning:

4. Gabby Garyl

Gabby Garyl Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam bende geliştirici seçenekleri diye bir şey yok ayarlarda o download şeyini yapıncada alttaki şey kırmızı oluyor %100 e geliyor defalarca çekip tekrar bağlamama rağmen olmuyor bir türlü ne yapmalıyım model no mt6592 - windows 10 kullanıyorum

5. mehmetakifibis

mehmetakifibis Aktif Üye
    Aktif Üye

Cvp: RE: windows10 adb sideload!

adb sideload ile geliştirici seçeneklerinin alakası yok. win 7 de direkt yüklüyo sürücülerini.

internetim açıkken bağladım. sanırım sürücüleri yükledi bu sefer. şimdi çalışıyo :emoji_slight_smile:

6. cynotech

cynotech Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: windows10 adb sideload!

Ben yanlış anlamışım olayı kusra bakmayın tablet açıkken bağlanmayan tabletler var onu dedim
    o da temiz bi formattan sonra düzeldi zaten şimdilik sıkıntı yok :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş