yardım ediinnn!!!

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Obsession23 tarafından 5 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Obsession23

Obsession23 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba arkadaşlar general mobile discovery (16gb) telefonumun usb girişi bozuk,soketi değiştirsem de bütün ayakları boarda yerleştirme imkanım yok malesef bu yüzden bilgisayara bağlayıp da yazılım atamıyorum. Usb girişi sadece şarj etmek amaçlı kullanabiliyorum. telefonumun yazılımı çökmüş durumda soft brick halinde. SD card'tan yazılım yükleme imkanım var mı yardımcı olur musunuz? SD card'dan yazılım atamazsın diyorsanız orjinal backup'ını almış bir arkadaş backup'ını paylaşabilir mi?

2. Asderdd

Asderdd Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.042
    3.744
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    ROM:
    MiFavor UI 5.0
    Cihazınızda orijinal rom yüklü ise buradan Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. adlı dosyayı indirip bir hafıza kartına atın ve install zip from sdcard bölümünden hafıza katındaki zipi seçip yukletin, cihaz açılacaktır :emoji_slight_smile:.

3. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.609
    2.492
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    Başlığınızı forum kurallarına uygun şekilde değiştiriniz.

4. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Cvp: yardım lütfen

Konu taşındı :emoji_slight_smile:
    Konu başlığı düzenlendi.Eğer bir daha buna benzer bir başlık açarsanız uyarı alacaksınız.

Edit:Hafıza kartınızı bilgisayara bağlayıp stock romun zipini,stock recovery,stock logo vs. dosyaları hafıza kartınıza atıp flashlayın.

Bu Sayfayı Paylaş