Yardım Edin Lütfen

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda MertSalman tarafından 18 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. MertSalman

MertSalman Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar stock rom atmadan önce wileyfox swift stock kullanıyodum sonra 6.0.1 stock romunu oem kilidini açmadan kurdum şimdide general mobile yazısından sonraki animasyonda 1 saatten fazla bekliyorum açılmıyor ne yaptıysam olmadı teamwiever ile halledebilecek usta arkadaşlar ve adminlerden yardım bekliyorum lütfen :(

2. bnymn61

bnymn61 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

oemi açmadıysan bildiğim kadarıyla brick falan oluyo bir işlem yapamıyorsun . Servise yollaman en iyisi ücret almıyorlar.

3. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.609
    2.492
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    Şu başlıklarınızı düzeltin. Forum kurallarını okumadan konu açmayın. En sonunda uzaklaştırma cezasına çevireceksiniz bu işi. Lütfen dikkat edin kurallara. Süs olsun diye koymadık onları oraya arkadaşlar.

4. Bygats

Bygats Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kardeşim aynısı bende oldu :emoji_slight_smile: servise vermeden kendim yaparım diyorsan sp flash tool ile format at sonra download yap tabi bu işlemde imei gider ben telefonu 1 hafta kullanamadım nerdeyse animasyondan sonra gitmiyordu romlar üst üste binmişti bunları yaparken usb okumazsa ayarlardan hızını yavasa al hiç tecrüben yoksa servise yolla 20 tl ücret verirler yazılım için en fazla

5. MertSalman

MertSalman Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Servise verdim 30 dk da para almadan hallettiler Profilo AVM VİP servisde :emoji_grinning:

6. Rygebin

Rygebin Guest

Az önce konunu kapattım .

Konu Kapalı. Uyarı veriyorum+Ceza da alacaksın.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş