[YARDIM] Fastboot modunda kaldım!

'Discovery Elite' forumunda Silentlead tarafından 5 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Silentlead

Silentlead Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

7
    0
    0
    Telefonum FastBoot modundan çıkmıyor beyler telefon resetliyorum kapatıp açıyorum yine aynı olay devam ediyor recovery ile açtım sistemi sıfırladım yine aynı olay brick olsa daha iyiydi.. yardım edermisiniz?

2. İbrahim5151

İbrahim5151 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

9
    0
    0
    Revolver acılmıyormu
    [hr]
    Recovery
    [hr]
    Recovery Otg desteği var ise ordan rom flashlıyabılırsın
    [hr]
    Oda olmazsa  suamesetup dosyasını pc indir.rom bölümüne tıkla ordan beğendiğin romu indir. Ondan sonra kendisi kurar. Veya  suamesetup  programını Çalıştır.sd card  içeriğine gir  eger orda rom yok ise program aracılığıyla romu sd card içeriğine at. Seçenek cok. Otg destekli değilse twrp  recovery flashla. Suamesetup arayüzünde  recovery bolumu var ordan basit yolla yapabilirsin. Rootludeğilse root yazan yere tıkla rootlar. Brick  dahi olsa  tel.  Bununla yapabilirsin. Sen galiba sdcardıda sildin sistemide

3. Silentlead

Silentlead Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

7
    0
    0
    Üstadım adb modda açabiliyorum şuan dosya kopyalama işlemi yapabiliyorum fakat durum şu rom atamıyorum orjinal recovery olduğu için adb üzerinden recovery atabilirmiyim ?
    [hr]
    ZİP Şeklinde apply from sd card seçeneğinden atabilirim diye düşünüyorum recovery'yi

4. İbrahim5151

İbrahim5151 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

9
    0
    0
    Adb driveri görüyor ise PC.sen yukarda yazılanları yap.suamesetup AC recovery bölümünden twrp 3.0 veya 2.7.1 bu sürümlerini at.orsa rot seçeneği dahi var.yok gormuyorsa tel.şarkının bitmesini bekle.benim telefon hiç acilmiyordu recovery bölümüne dahi giremiyordum. Suamesetup programı ile hem rootladim hem recovery yukledim hem ROM attım.biraz Çince olmuştu tel:emoji_slight_smile: sonradan başka romlar attım.senin tel gene aciliyormus.sen yazdıkları dene.USB tak programı AC telefonun solda goruktuyse gerisinden korkma ben 5 gün ugrasmistim spflash tool gnqc hikâye .bunu buldumda teli kurtarsın:emoji_slight_smile:
    [hr]
    Suamesetup programında recovery kutusu var ona tıkla ordan yaparsın.çok basit flashlamak.illaki hs USB suruculeride istemiyor yeterli adb sunucusunu gorsun.adb işi zahmetli ve zor

5. Kasva

Kasva Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    1
    3
    Fastboot mode çıkmak için. Fastboot ekranında iken ses açma ve ses kısma ve de güç(açma kapama) tuşlarına beraber 20 saniye kadar basılı tut telefon normal bir şekilde açılır. Çözüm bu kadar basit

6. gazili40

gazili40 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    Gmd discovery 2
    ROM:
    Stok
    General Mobile Elite (32gb )telefonumu tuş kombinasyonu ile Cwm çıkmadığı için Cwm yüklemek istedim. Ama ne oldu anlamadım. Telefon Fastboot mode de kaldı. Kapanmiyor, tuşlara basarak Fastboot modeden çıkabileceği yazılmış ama işe yaramıyor. Şarjı bitince PC ye takıyorum hemen geri açılıyor , yine Fastboot mode de. Tüm driverlari yükledim ama PC telefonu görmüyor. Pek çok yol denedim ama bir türlü başaramadım. Telefonumun o eski günlerine döndürmemde yardiminizi bekliyorum.

7. Furkan Kök

Furkan Kök Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

314
    56
    28
    Cihaz:
    GM 5 Plus d/J7 2016
    ROM:
    Miui Peçrom :troll1:
    Telefon hakkında bilgi sahibi değilim ama oem kilidi açıksa fastboot mode üzerinden twrp flashlayabilirsin.Driver görmüyor demişsin.Fastboot mode bağlıyken aygıt yöneticisine gir ve ünlemle başlayan birşey var mı kontrol et.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş