Yavaş şarj oluyor...

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda onrmeseci tarafından 2 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. onrmeseci

onrmeseci Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Dün 5.1.1 den 6.0.1 stock a geçiş yaptım ve telefon kapalıyken neredeyse şarj olmuyor pc ye taktığımda yavaş şarj oluyor gece şarja taktığımda %40 olan şarj 37 ye düşmüş neden olabilir ?

2. caneray

caneray Guest

Batarya kalibrasyonu hatası olabilir veya romları yeni kurduğun için. Romlar kurulduktan 1-2 gün sonra tam oturur :emoji_grinning:

3. zagfiran

zagfiran Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bataryayi bir sure buzdolabinda beklet tel sicak batarya sarj almiyor

4. mustioo

mustioo Aktif Üye
    Aktif Üye

Bunda baya vahim. %70 e kadar neredeyse tam kapasite şarj olur ama bunda geriye gitmiş.

5. malatyaliburak

malatyaliburak Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

77
    10
    8
    6.0.1 de bende olmadı ama son gelen güncelleme yanı 6.4 MB olan ile hem yavaş şarj olmaya başladı , hem ısınmaya başladı , hemde şarjı az gitmeye başladı, sırf bu yüzden 2 ay sonra custom roma geçtim. bu sorunu benim gibi yaşayanlar olduğunuda biliyorum.

6. TurkishKnight

TurkishKnight Aktif Üye
    Aktif Üye

Şarjda şarjım düşüp kapandığı oluyor siz düşünün, 6.0.1 de

7. bnymn61

bnymn61 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşım o sorun bendede oldu 5.1.1 stockta çok rahat ediyordu 6.0.1 de şarj ederken %1de bile yavaş şarj ediyordu akşam bıraktım sabah kalktığımda %50 deydi . ve 16 saat sonra tamamen dolacak diye yazıyordu halen yavaş şarj yapğıyodu usb kabloyu değiştim sorun çözüldü kablodandır büyük ihtimal .

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş