Yeni Türk Uygulaması (Baykuş - Psikolojik Danışman)

gizlihesap

Kayıtlı Üye
#1
Baykuş - Psikolojik Danışman
Büyük Sıkıntılarınız var ama Derdinize bakacak kimse yok mu? İster gece olsun ister gündüz,Sorunlarınızı ve Kişisel Bilgileriniz telefonunuz ile yazıp Gönderin, BayKuş Psikolojik Danışmanları, size özel yorumlasın.

* Baykuş - Psikolojik Danışman'ında arkadaş olan ALEX Jr. ve AMANDA Tyson ile tanışın! Aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman AMANDA Tyson ve arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi geleceğin ile ilgili yorumları ile ALEX Jr. Sorunlarınızı bekliyor.


RESİM *YAKINDA ! Danışman FERNARDO Taş ile tanışın! Daha detaylı ve uzun yorumlar isteyen kullanıcılarımız için Danışman FERNARDO tüm yeteneğini konuşturuyor. Bir sorun yazın ve gerisini FERNARDO Taş'a bırakın.
*YAKINDA ! Facebook hesabınız ile giriş yapın, CEVAPLAR e-posta adresinize de gelsin! İster posta kutunuzda saklayın, ister arkadaşlarınıza gönderin.


Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


Özellikler:

- Gönderdiğiniz SORUNLAR binlerce şekilde ve düzende incelenir.
- Kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve yaşınıza özel olarak yorumlanır.
- Yorumlanan Sorunlar Cevapları ile birlikte telefonunuzda saklar.
- YAKINDA ! Baykuş - Psikolojik Danışman sizi unutmaz, bilgilerinizi tekrar girmemeniz için hatırlar.
- YAKINDA !Facebook ile giriş yaparak tüm cihazlarınızdan fallarınıza ulaşırsınız.SORUNLAR VE DERTLER çözümlü ve umut vericidir!Baykuş - Psikolojik Danışman'larının ve FERNARDO'nun size özel yorumları ile hem heyecanlanacak hem de eğlenceli dakikalar geçireceksiniz.


Baykuş - Psikolojik Danışman/MOONFY
 
Üst