[4.4.2] Samsung Galaxy S6 Dual For GM Discovery

Dr.Razor™

Administrator
Merhaba. Galaxy S6 Dual rom konusunu okuyorsunuz. S6 deneyimine hazırlıklı olun....

Rom Özellikleri:

- Touchwiz material arayüz. Vs Vs. ::)
- Dosya yöneticisi Türkçeleştirildi.
- Ters hafıza, son uygulamaların acılmaması, Browserın açılmaması, wifi ve şebeke çekim gücü ve kararlılığı Fixlendi.

Ekran Görüntüleri:

Rom Link: 
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Orj Rom Link: 
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

ROMUN KURULUMU:

[font='Open Sans', sans-serif]-Wipe data[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]-Wipe cache [/font]
[font='Open Sans', sans-serif]-Format system[/font]
[font='Open Sans', sans-serif]-Advanced/dalvik cache wiped[/font]

[font='Open Sans', sans-serif]Bilinmesi Gerekenler:[/font]

[font=Open Sans, sans-serif]- Son uygulamalar Samsung galaxy s6 daki gibi Menü tuşuna alınmıştır.[/font]
[font=Open Sans, sans-serif]- İlk açılışta proccess.media durdu hatası verir tek seferliktir takılmayın.[/font]
[font=Open Sans, sans-serif]- Hafızayı 32 gb görür. ram 3 gb.[/font]

Gelecek sürümle değişiklikler:

- Ram ve hafıza düzeltilecek.
- İsteğe bağlı son uygulamalar orta tuşa alınacak.

Ve siz değerli forum üyeleri, değerli dostlarım. Bu kadar çaba gösterilmiş, emek verilmiş romdan beğeninizi esirgemeyin  :goodbye: :rool:

Romun benden izin alınmadan paylaşılmasına izin vermiyorum. (@Mgeeky, Daniyal Sheikh ve Android Geek)

ROM do not allow to be shared without my permission. ([size=large]@Mgeeky, Daniyal Sheikh and Android Geek)[/size]

[font='Open Sans', sans-serif]Bana sorulmadan ve benden izin alınmadan HİÇBİR SEKİLDE romun (ç)alınıp başka forumlarda paylaşılmasını istemiyorum. Aksi takdirde haklarımı helal etmiyorum... Romun facebook,twıtter, blog forum vb. yerlerde de paylaşılmasına izin vermiyorum . İZİNSİZ PAYLAŞANLA AHİRETTE GÖRÜŞÜRÜZ ...  [/font]

Ve Lütfen Taklitlerinden Sakınınız.  Copyright®   -forum.turkdevs.com-

[font='Open Sans', sans-serif]____________________________________

Cihaz: General Mobile Discovery
Chipset: MT6589
Geliştirici: Dr.Razor™
ROM: Samsung Galaxy S6 Dual For GM Discovery
Teşekkürler: [/font]

TurkDevs Ekibi:

@SE®DAR 34
@Orochi®
@MadloveR
@SmiLeToLiFe®
@Wes
@cyber71khan
@Asderdd
@erencan
@bugra333

Dr.Razor™

Administrator
ass' Alıntı:
pardon ilk yorum sendeymiş
Ulan şerefsiz ulan haysiyetsiz köpek. Sen de hiç mi onur yok. Senin annen de mi yok. Zevk mi alıyorsun kendine sövdürmekten. 

Bu adam : abc, abb, Dr Razor, use2018, use2017, use2016, use2014, thejersey51, admin51, Batman. kullanıcı adlarıyla Banlandı.

Sen adammısın. sefa ertaş. Bak parmağım kadar yüreğin varsa çık karşıma.

Boyka

Aktif Üye
Şuan rom kuruluyor hadi hayırlısı bakalım.

Hocam varya sen çok mükemmel bir insansın. Görüntülü görüşme var. Ellerin dert görmesin daha ne denir ki. Emeğine sağlık.

Boyka

Aktif Üye
Sizin için belki önemli değil ama benim için önemli; Youtube videolar 10 saniye sonra açılıyor. geç açıldıgından kızım teli yere çalıyor. Orjinal romda tıklama ile açılması bir oluyor. Bu geç açılma çözümü varmıdır.

Edit : sorunu cozdum