9mm

'Android Oyunlar' forumunda Atakan58 tarafından 4 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Atakan58

Atakan58 Guest

9MM - Bir Gameloft Başyapıtı

Oyunun Konusu:
    Narkotik ekipten bir polis, büyük bir baskın yapar ve uyuşturucu lordunun kardeşini öldürür. 
    Baskın sonunda da eline yüklü miktarda para geçer ve bu parayı örgüte karşı kullanmaya karar verir. 
    Aslına bakarsanız oyun hemen bir plot-twist ile başlıyor ve twist üzerine twist ile gidiyor. 
    Karakterimiz "Loose" Kannon, eşiyle ayrılmıştır ve kızı her şeyden önemlidir. 
    O yüzden onları korumak için her şeyi yapabilecek biridir. 
    Bu sebepten de, çocukları korumak uğruna tüm uyuşturucu karteline savaş açar ve 
    El Diablo'yu öldürmek için ant içer. Ve tabiki Olaaylar Olaylar  :emoji_grinning:

Ekran Görüntüleri:

Tanıtım Videosu (Trailer):
    [video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wE7RwLR2MdQ[/video]

Kesinlikle oynayıp bitirmeniz gereken oyunların içinde  ;)
    ------------------------------------
    Yapımcı: Gameloft
    Kategori: Aksiyon
    Boyut: 1,3MB (apk) - Oyun dosyaları indirildikten sonra yaklaşık 2GB
    Ücret: ₺ 14,99

------------------------------------

[img=50x50]https://lh3.ggpht.com/oi0SwZyJfiei6Uxv5_XHjvY_jYt1AIIp9i_R-uFq9mbpEtqt4toxwn3VK_olw9FYhJU=w200[/img]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

2. Atakan58

Atakan58 Guest

Oyun Play Store'dan kaldırılmış.

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. buradan erişebilirsiniz.

Çok eskidi tabi kaldırmışlar :emoji_slight_smile:

3. Herakleitos

Herakleitos Aktif Üye
    Aktif Üye

108
    9
    0
    Bu oyun ne kadar güzel gözüküyor Gangstar Vegas'a meydan okur vallahi. Eski olmasına rağmen ilk defa duydum isimciğini.. :rool: :rool:

4. JRLejoyner

JRLejoyner Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

953
    289
    63
    Cihaz:
    Samsung Note 3
    ROM:
    Morphose Nougat v2
    Kasma varmı

5. Atakan58

Atakan58 Guest

Destekleyen Apk dosyasını bulmak gerçekten uğraştırmıştı beni.
    Hiç kasmıyor.

Bu Sayfayı Paylaş