Android One ToolKit v3.0 [Root,Recovery,Xposed,OEM Kilidi,Custom Rom,Stock Rom]

Cenkay

Hi
Yönetici
Bende de bootloader kilidi acmaya calistigim zaman sadece bootloader ekraninda kaliyor. manuel olarak command prompt'tan da "fastboot oem unlock" komutunda da waiting for device diyip kaliyor. Bootloader Ver. SEED-SHAMROCK-BL-MSM8952-1210.17. Andorid Ver. 7.1.1 built number NNH26. OEM Unlocking acik, USB Debugging aktif ve permission verilmis durumda bilgisayara.
Sürücülerde sorun var gibi görünüyor.
 

Cenkay

Hi
Yönetici
Sizin sorununuz tool ile alakalı değil. Bu sorunun biraz karmaşık bir çözümü var. Kısaca sorundan bahsetmem gerekirse son zamanlarda Windows tabanlı sistemlerde bootloader sürücüleri kuruldak sonra windows up-date aracılığı ile tekrardan güncelleniyor. Bunu engellemen gerek. Bunun içinde bilgisayarın internet ile bağlantısını kes. Ardından Aygıt Yönteicilerinde bootloader ile ilgili olan bağlı aygıtı bul. Sonra bu aygıtı güncelle deyip
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
tarzı bir fastboot sürücülerini yükleyen yazılımdan .inf dosyasını göster sorunsuzca hem tool çalışacak hemde normal konsol ekranından fastboota hükmedebilirsin.
Belki sürücü güncellemelerini kapatmak gibi göntemlerde bu sorunu çözebilir.
 

baxı

Kayıtlı Üye
USB hata ayıklama

Arkadaşlar dün telefonumun root lu olduğunu unutup güncellemeyi yükle dedim ve telefon kilitlendi TWRP ekranında takılıp kaldı . Costom rom ların zip lerını yükleme çalıştım hafıza kartımdan ama yüklenmiyor . Tekrar stock yukleyecem .

Ancak telefonu acamadıgım için USB Hata ayıklamayı açamıyor olucam , dolayısıyla bu programı kullanmak mumkun olmayacak nasıl bir çözüm önerirsiniz . PC nın telefonu algılayabilmesi için . ?

Yardımlarınız için teşekkür ederim
 
GM 5 PLUS kullanıyorum 7.1.1 sürüm, root yapmak için uğraşıyorum oem kilidi açık, uygulamada twrp yükle dedikten sonra cihaz resetleniyor oandan sonra uygulamada USB sorunu veriyor ne twrp yükleme işlemi ne de root işlemini yapabiliyorum sorun nedir acaba?
 
Burdaki İşlemleri Yapmam İçin Usb Hata Ayıklamayı açık yapmam lazım ama cihaz açılmıyo sadece recorvy bootloader kısmı geliyor nasıl açabilirim bir yolu var mıdır acaba
 

malatya20

Kayıtlı Üye
RE: GM 5 Plus Tools [Root, Recovery, Xposed, OEM Kilidi, Custom Rom, Stock Rom]

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


arkadaşlar ben çözdüm eğer teli görmüyorsa bootloaderda bu driverı kurun
BENIMKI GORUYOR AMA FAILED HATASI VERIYOR

Çok başarılı bir şekilde anlatmışsınız, elinize sağlık... Güncel yeni işletim sistemini de dahil ederseniz, bir üste geçmek isterim (8.x giibi...) saygılar
nası yaptın
 
Son düzenleme:
Üst