Apol Tema

'Discovery Stock Temalar' forumunda Orochi™ tarafından 9 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.140
    3.334
    122
    Cihaz:
    RN3 PRO & UMI TOUCH
    ROM:
    Amigo Os v3.2
    Alinti: Apol
    Kaynak : http://forum.donanimhaber.com/m_95598500/f_//tm.htm#95598500

■ Arama ekranı ve mesajlaşmayı Youth Movement temasından aldım. 
    ■ İkonları kitkat temasından aldım. Bazı ikonları webden keyfime göre seçtim :emoji_slight_smile: 
    ■ Müzik widgetı saat widgetı vs hangi temadan aldığımı hatırlamıyorum :emoji_slight_smile: 
    ■ Alt panel bence gayet şık oldu :emoji_slight_smile: orayıda farklı temalardan topladım 
    ■ Uygulama klasörü çok tatlı oldu. 
    ● Arkaplanların mükemmel olduğunu iddia etmiyorum. Sade olanları seçtim. İsteyen telefon ayarlarından değiştirir. 

[size=x-small]İndirme linki:[hide][/size] Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. [/hide]

[size=x-small]Nasıl yüklenir:[/size] 
    1) APOL.gnz dosyasını indirin. 
    2) "Dahili Depolama》Theme" klasörüne taşıyın. 

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

2. berker

berker Aktif Üye
    Aktif Üye

184
    16
    0
    Resimler çalışsaydı keşke. :emoji_slight_smile:

3. Atakan58

Atakan58 Guest

Belirtilen katnaktan da bakabilirsin ;)

4. hhh666

hhh666 Aktif Üye