[APP][ORIGINAL] Super Temizlik & Pil Tasarrufu(Widget desteği ile 2g-3g-4g modu)

'Android Uygulamalar' forumunda fuzulee tarafından 1 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

 1. fuzulee

  fuzulee Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Merhaba arkadaşlar sizlerle uygulamamı paylaşmak istiyorum,umarım beğenirsiniz  :emoji_slight_smile:


  Uygulama Linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seventwoone.superpowersaver&hl=tr

  Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.  Super Temizlik&Pil Tasarrufu

  Eğer mükemmel bellek ve ram temizleme,güç tasarrufu istiyorsanız bu kullanışlı ve basit uygulama Ağ Modu Geçişi(2g-3g-4g) ile tam size göre.

  Ekran kapandığında Ağ Modu Geçişi(5.0+,Root), Ağ Modu Geçişi (Rootsuz - MTK çipset, GravityBox, CyanogenMod), Wifi , Bluetooth , Gps , Mobil Veri , Wifi - Tethering ve Senkronizasyon kapanır, ekranı açtığınızda ise önceden açık olanlar tekrar açılır.

  Uyut (ROOT) - Artık uygulamalarınızı uyutabilir ve uyandırabilirsiniz,böylece daha fazla pil tasarrufu sağlarsınız(Bu, uygulamalardan bildirim gelmemesi sorununa yol açabilir !).

  Önbellek Temizleme - Telefonunuzdaki bütün uygulamaların önbelleğini temizleyerek(uygulama verileri silinmez) telefonunuzu hızlandırın.

  Bu yararlı uygulama 3 moda Sahiptir - 1)Normal Güç Tasarrufu(Wifi,Mobil Veri,Bluetooth) - 2) Tam Güç Tasarrufu(Tüm Özellikler) - 3) Seçmeli Güç Tasarrufu(Seçmeli Mod Ayarlarından Seçin)

  Notlar : 

  Ağ Geçişi Modu (Root-Android 5.0+) : Ekranı kapattığınızda pil tasarrufu için Güç Tasarrufu Ağ Türüne(ayarlardan seçilir),ekranı açtığınızda ise tekrar Normal Ağ Türüne(ayarlardan seçilir) geçer yada akıllı bağlantı teknolojisi ve widget ile kullanarak hem pilden tasarruf etmenizi,hemde internette hızlı gezinmenize devam etmenizi sağlar.

  Ağ Geçişi Modu (Rootsuz, MTK Çipsetler - CyanogenMod (CM10-CM11-CM12-CM12.1) - GravityBox) : Ekranı kapattığınızda pil tasarrufu için Güç Tasarrufu Ağ Türüne(ayarlardan seçilir),ekranı açtığınızda ise tekrar Normal Ağ Türüne(ayarlardan seçilir) geçer yada akıllı bağlantı teknolojisi ve widget ile kullanarak hem pilden tasarruf etmenizi,hemde internette hızlı gezinmenize devam etmenizi sağlar.

  Wifi-Bluetooth-Gps(4.4+ ROOT)-Mobil Veri(5.0+ ROOT)-Wifi Tethering-Senkronizasyon : Ekran kapatıldığında kapanır,ekran açıldığında önceden açık ise tekrar açılır. 


  AYARLAR VE DAHA FAZLASI...

  Daha Fazla Güç Tasarrufu : 

  -Akıllı Bağlantı Teknolojisi : Wifi açıldığında ve Mobil veri kapandığında Güç Tasarrufu Ağ Türüne,tam tersi durumda Normal Ağ Türüne otomatik geçerek çok daha fazla güç tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  -Minimum Cpu Gücü(ROOT) - Telefonunuzun işlemcisinin kapatılacak çekirdek sayısını seçip kapatarak ciddi oranda güç tasarrufu sağlayabilirsiniz (Dikkat : Telefonunuz yavaş çalışacaktır...).

  -CPU Çekirdek Sayısı - Uyutulacak Cpu çekirdek sayısını seçebilirsiniz.

  Arayüz Ayarları :

  - Beyaz Tema Kullan : Temanızı beyaz yada siyah tema olarak değiştirebilirsiniz.

  - Bildirim Widgetı Göster : Bildirim paneline widgetı ekleyerek kullanımı kolaylaştırabilirsiniz. 

  - Bildirim ikonu Göster : Sol üst köşede uygulama simgesi gösterir (eğer uygulama kendi kendini kapatıyorsa lütfen bunu kullanın,bazı android versiyonlarındaki bir hata sebebiyle uygulamalar işletim sistemi tarafından kapatılıp tekrar başlatılması gerekirken başlatılmıyor,bunu kullanarak bu sorun ortadan kalkar.).

  Ağ Türü Ayarları

  - Güç Tasarrufu Ağ Türü : Güç tasarrufu için geçiş yapılacak ağ türü seçilir (ekran kapatıldığında,akıllı bağlantıda(wifi açıldığında yada mobil veri kapatıldığında) yada widget ile geçişte) bu durumda bu ağ türü kullanılır.

  - Normal Ağ Türü : Normal durumlar için geçiş yapılacak ağ türü seçilir (ekran açıldığında,akıllı bağlantıda(mobil veri açıldığında) yada widget ile geçişte) bu durumda bu ağ türü kullanılır.

  Güç Modu Zamanlayıcı : 

  İstediğiniz saatte seçtiğiniz güç modunun devreye girerek açık olan özellikleri kapatmasını bitiş zamanında ise kapatılan özelliklerin açılmasını sağlayabilirsiniz. 

  Ayarlar : 

  -Ağ Geçişi için Root Modu(5.0+) - Eğer cihazınız rootlu ise bunu pil tasarruf modları, akıllı bağlantı ve widget ile kullanarak mükemmel pil ömrü sağlayabilirsiniz.

  -Varsayılan Mobil Veri Sim1,Sim2 Ayarı - MTK çipsetli çift Sim kartlı telefonlarda ekranı açtığınızda kapatılan internetin hangi hattan geri açılacağını buradan seçebilirsiniz.

  -Başlangıçta çalıştır : Telefonunuzu yeniden başlattığınızda program çalışmaya başlayacaktır.


  Arkadaşlar sorunları bildiririp programın geliştirilmesine yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler...
   
 2. muratxxlarge

  muratxxlarge Paylaşımcı
  File Uploader

  605
  333
  63
  Cihaz:
  GM Discovery
  ROM:
  GIDGAT ULTIMATE EDITION
  RE: [APP][ORIGINAL] Super Power Saver Pro - 3g 2g

  Hoşgeldiniz forumumuza.Ellerinize sağlık yükledim birkaç gün deneyelim bakalım.
   
 3. Dalyan Koksal

  Dalyan Koksal Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  RE: [APP][ORIGINAL] Super Power Saver Pro - 3g 2g

  teşekkürler güzel program
   
 4. SmiLeToLiFe

  SmiLeToLiFe Administrator
  Site Yetkilisi Administrator

  1.435
  1.285
  113
  Cihaz:
  Redmi Note 4 4/64
  ROM:
  Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
  RE: [APP][ORIGINAL] Super Power Saver Pro - 3g 2g

  Elinize sağlık. Hoşgeldiniz. Böyle çalışmalar görmek güzel :emoji_slight_smile: 
   
 5. Wes

  Wes Administrator
  Site Yetkilisi Administrator

  2.652
  2.532
  113
  Cihaz:
  ZTE Axon 7
  ROM:
  LineageOS 16
  RE: [APP][ORIGINAL] Super Power Saver Pro - 3g 2g

  hoşgeldin hocam. şöyle bir sorum olacak. ekran kapandığında 2g ekran açınca 3g'ye geçecek şekilde ayarlamayı anlatabilir misiniz ?
   
 6. Marjinalkeko

  Marjinalkeko Aktif Üye
  Aktif Üye

  RE: [APP][ORIGINAL] Super Power Saver Pro - 3g 2g

  Mesela ben telefonun ekranını kapattığımda 10 dakika içinde ekran açılmazsa wifi'nin kapanmasını istiyorum. Bazen uyuya kalıyorum sabah bi bakıyorum şarj %11 :( , bu özellik mevcut mu?
   
 7. fuzulee

  fuzulee Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  RE: [APP][ORIGINAL] Super Power Saver Pro - 3g 2g

  Hoşbulduk arkadaşlar,hepinize teşekkürler :emoji_slight_smile:

  Trid eğer seçmeli modu seçip ayarlardan Gsm Modu(MTK çipset-General Mobile telefonların hemen hemen tümü) seçersen ekran kapattığında 2g ye geçecektir,yada gravitybox yükleyip o seçeneği kullanarakta yapabilirsin.

  Marjinalkeko,dediğin gibi bir gecikme ayarı yok ilerleyen sürümlerde ekleyebilirim bir öneri olarak aldım teşekkürler.

  Yeni önerilere açığım arkadaşlar :emoji_slight_smile:
   
 8. fuzulee

  fuzulee Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  RE: [APP][ORIGINAL] Super Power Saver Pro - 4g-3g-2g

  Arkadaşlar uygulamam yepyeni özellikler ve arayüz ile yeni sürüme güncellendi lütfen deneyip yorum yapın,teşekkürler :emoji_slight_smile:
   
 9. fuzulee

  fuzulee Kayıtlı Üye
  Kayıtlı Üye

  Arkadaşlar uygulama artık android 5.0 ve üzeri cihazlarda Root ile ağ türü modu değiştirebiliyor (Rootsuz seçeneklerde mevcut lütfen inceleyiniz),ayrıca birçok yeni özellik mevcut,kullanıp yorum yaparsanız sevinirim.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş