Ayfone Rom Yardım

hakan.k

Yasaklı Üye
#1
@[font='Open Sans', sans-serif]SmiLeToLiFe[/font] hocam sizin bir Ayfone romunuz vardı. Onu geliştirmeyi ya da stabil kk tabanlı yapmayı düşünüyor musunuz? Ayrıca romdaki kamera uygulamasını gidgat ultimate'de nasul kullanabilirim?
 

SmiLeToLiFe

Administrator
#2
Evet o romu stabil tabana alıp içinden xposed - gravitybox vs çıkarıcam romun yapısını bozuyor. ikinci sim eklemeyeceğim. romun 2 sim çalıştıran kitkat versiyonu da çıkmadı maalesef.

kamera ve galeri ayrıydı sanırım apk larını alın gg ultimate system/app a gömün ve izinleri ayarlayın. apk ların kendi libleri de olabilir varsa onları da system/lib e atıp izinleri ayarlayın ... belki çalışmayabilir kamera ve galeri.
 
#7
Merhaba hocam su yaptığınız rom çok ilgimi çekti. Ama maalesef Gm kullanicisi değilim, LG G2 icin cok az rom bulunuyor ama G2 kullanicisi oldukça cok G2 icin Ayfone rom yapma gibi bir niyetiniz varmi eminim benim gibi cok kisi bu tarzda rom bekliyor. Ve bu romu G2 ye kursak telefob brick filan olurmu uyumsuzmudur. @smiletolife
 

SmiLeToLiFe

Administrator
#8
volkanyildirim' Alıntı:
Merhaba hocam su yaptığınız rom çok ilgimi çekti.  Ama maalesef Gm kullanicisi değilim,  LG G2 icin cok az rom bulunuyor ama G2 kullanicisi oldukça cok G2 icin Ayfone rom yapma gibi bir niyetiniz varmi eminim benim gibi cok kisi bu tarzda rom bekliyor. Ve bu romu G2 ye kursak telefob brick filan olurmu uyumsuzmudur. @smiletolife
Bir gün G2 alırsam ( ki almaya düşünmüyorum ) o gün yaparım. Romu G2 ye kurma G2 Snapdragon işlemci kullanıyor GM ise MTK. Aradalarında ciddi farklar var. Bu rom tamamıyla GM ye aittir. Cihazın brick olur. 
 
Üst