bat dosyası

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Mamalama tarafından 30 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Rom bat dosyası nasıl çalışır kısa özet gecermisiniz lütfen.

2. Halilltae

Halilltae Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bildiğim
    Ornegin bizim komut penceresinden verdiğimiz fastboot OEM unlock-go ,boot recovery vb. Komutların toplu işlem haline getirilmesi ile oluşturulan dosyalardır yanı verilen komutları otomatik kendisi yazıyor ve dosyaları yukluyor

3. satiricon4545

satiricon4545 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Fastboot komut scriptidir yanı ıslemlerı otomatık yapar

4. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: bat dosyası

Custom rom yükleme sonrasi fastbood ekranı geldi bunu nasıl duzeltirim pc ile ne işlem yapacağım programın linkini verirmisiniz kafayı yiyecem açtığım konuda silinmis yanlış birseymi söyledim

5. Rygebin

Rygebin Guest

başlığı uyardığım halde düzeltmedin yine adam gibi bir başlık yazmamışın ''help'' diye fıydırık bir başlık oluşturursan 15 dakikaya yine gidicek.

6. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

dalgami geçiyorsun fiydirik falan yardim istiyoruz diye oranizi buranizi kaldirmayin.

7. Rygebin

Rygebin Guest

Yardım edicem ama düzgün olan bir konuya benim görevim bu .

8. Mamalama

Mamalama Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Konu şu twrp ile custom rom yukledim romu yeniden başlattım ve ekrana fastbood ekranı geldi ve bunu nasıl duzeltirim pc ile ne işlem yapacagim

9. Rygebin

Rygebin Guest

fastboot t ile . Stock Rom bölümündeki 6.0 romunu flashlayın, DÜZELECEKTİR . O ekranda bırakın flashlayacak ve otomatik olarak yeniden flashlanacak.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş