BootAnimation sorunu

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Prusias tarafından 7 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. Prusias

Prusias Aktif Üye
    Aktif Üye

http://forum.turkdevs.com/konu-anlatim-gif2-bootanimation.html

Anlatımdakileri yaptım fakat oluşturulan cwm için olan zipi flaşlarken hata aldım. -Philz recovery kullanıyorum-
    Oluşan zipi system/media klasörüne atıp izinlerini ayarladım yine olmadı. - zip adı bootanimation.zip flaşlanması gereken zip değil-

Sebebi ne olabilir ?

2. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.433
    1.283
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    zaten cihaz bootanimation ı zip halinde görür. bootanmation.zip system/media içine atılır direk. sisteme yükleme yapan herhangi bir fiximizi indir. içindekileri sil meta-inf hariç. zip içine system adında bi klasör aç onun içine media adında bi klasör aç bootanimation.zip içine at. sonra bu system klasörünü ve meta-inf ziple yükle ;) 

yükleme yolu bu olmalı: system/media/bootanimation.zip

3. Prusias

Prusias Aktif Üye
    Aktif Üye

Yaptım fakat olmadı hocam

4. Atakan58

Atakan58 Guest

Hata yapmış olabilirsin. Bu konudaki Recovery kurulum dosyasını düzenleyip deneyebilirsin.

http://forum.turkdevs.com/konu-boot-animation-watch-dogs-ctos.html

Edit: Dosya çalışmayabilir. Her bootanimation desteklenmez. .zip'in içinde Part0, Part1.. şeklinde klasör olmalı ve içinde sıralı .png dosyalar olmalı.

5. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.798
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    oluşan boot.img elle mudahale ettiysen o zipteki dosyaları bi klasöre çıkarıp hepsini seç winrar ile sıkıştırma seviyesi DEPOLAMA olarak zip yapıp adını düzeltip cihazına Yükle
    Yine Çalışmıyorsa Animasyon hızını Düşürüp denersin

6. Snake

Snake Guest

Bende Hafıza Hatası Aldım Neden Kaynaklanmıştır.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş