Bootloader silindi

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda ozgurcanuzun tarafından 10 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. ozgurcanuzun

ozgurcanuzun Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@"Asderdd" ihsan abi ben yanlışlıkla bootloaderi sildim abi tablete erişimim 0 bütün sistemi sildim sanırım abi bi yardımcı olabilirmisin lütfen

2. Asderdd

Asderdd Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.052
    3.764
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    ROM:
    Stock CAF 8.0.0
    Cihaz kapalı şekilde forumdaki anlatım ile stock rom yüklersen tabletin açılacaktır.

3. ozgurcanuzun

ozgurcanuzun Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Deniyorum ama Download'a bastığımız yerde tableti görmüyor yani usb görmüyor lütfen yardımcı olun bağışı eksik etmem

4. TheBlueShark

TheBlueShark Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bendede görmüyor seninki gibii

5. ozgurcanuzun

ozgurcanuzun Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@"Asderdd" Ya ihsan abi sana diyorum ki hani usb falan yok bootloader yok yani tablet yok yani bi yardımcı ol lütfen ya

6. AnonimHacker

AnonimHacker Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Flashtoolda checkswwer tikini kaldırıp downloada bas daha sonra usb tablete tak. Tabi bu islemleri yapmadan önce sarjı olmalı tabletin.

7. ozgurcanuzun

ozgurcanuzun Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Dostum anlamadın flashı görmüyor BOOTLOADER  hani bak başlıktakinden bahsediyorum o kadar cahil değiliz denedik heralde herşeyi silindi yok yani çalıştırmıyor .

8. Nhmanas

Nhmanas Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Etab 5 girişi Samsung ile aynı sanırım kardeşimde de aynı tablet var. USB jig işini görebilir. Yanlış hatırlamıyorsam 5 ohm direnç ile şarj giriş yerine ufak bir kısa devre ile download moduna alıyor.

Bu da işe yaramazsa jtag yöntemi ile olur. O da oldukça pahalı...

9. ozgurcanuzun

ozgurcanuzun Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaşlar ilginize çok teşekür ederim hallettim saolun iyi günler

10. GenoyTexy

GenoyTexy Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Kardeş nasıl yaptın anlatabilir misin? Bende de aynı sorun var. Şimdiden teşekkürler.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş