Bozuk Soketi Olanlar Derneği

Soket artık discoda kronik bir sorun herkes biliyor bunu daha önce birden fazla kez bozulan var mı benim gibi ? benim 1,5 yılı geçkin süre içerisinde 4. bozuluşunu yaşadım geçen  :yorgun: :yorgun: :yorgun: bir arkadaşımın  da 3 kez bozulmuş

Jeraldez

Kayıtlı Üye
telpada teknısyen bırısı olarak bu konuya gırmek boyunum borcu olarak hissettim :interest: milyonlarca şarj soketi , hiç bitmeyecekmiş gibi , akın akın geliyolar....

kemalnayir' Alıntı:
telpada teknısyen bırısı olarak bu konuya gırmek boyunum borcu olarak hissettim :interest: milyonlarca şarj soketi , hiç bitmeyecekmiş gibi , akın akın geliyolar....
yav arkadaş şarj soketini yaptırdım para aldılar ikinci kez bozulunca dışarda yaptırdım almıyolarmış haberi geldi ama çok geçti .s kardeş bir güzellik yap ya bedavaya yapıverin şunu .d

sahingnl

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 1 ay önce hem ekranda sarılık problemi hemde soketi bozuktu garantiye gönderdim herhangi bir ücret talebinde bulunmadılar. Bir şey değiştirirmi bilmem ama ben Batmandaki yetkili Avea bayisi ile göndermiştim

A

Atakan58

Rom yükleme bahanesiyle 3 kişiye telefonunu tamir ettirttim. Şimdi dua ediyolar :D

Edit: Benimki taş gibi Maşallah. Bir çok kezde düşürdüm :rahatladim: