BRİCK OLDU GMD 2+

'Discovery II & II+ Sorun & Yardım Bölümü' forumunda emre tarafından 9 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

SA ARKADAŞLAR DÜN AKŞAM GMD 2+ ROM YÜKLEDİM SONRA DAN TELEFON BRİCK OLDU AÇILMADI CWM AÇILIYOR ODA ÇOK FARKLI TWRP Mİ NE BİŞEY ANLAMADIM TELEFON AÇILMIYOR ORJİNAL ROMUDA HİÇ BİR YERDE YOK   BİLGİSAYARA TAKIYORUM OKUMUYOR NAPMAM GEREK GARANTİYE YOLLASAM PARA ALACAKLAR 
    [hr]
    kaç kişi online bi yardım edin gözünüzü sevim

2. Tmp341

Tmp341 Aktif Üye
    Aktif Üye

335
    47
    28
    Cihaz:
    Iphone 7 128GB
    Recoverylerin mantığı hemen hemen aynıdır. Wipelar, format /system yaparsın.

Önce gmd2 için rom indir, hafıza kartına o romu at, sonra telefona sd kartı takıp recoveryde aç.

Wipe /data
    wipe /cache
    wipe dalvik cache
    mount /system
    format /system

yap sırasıyla.Sonra install zip from sd kart yapıp romu yükle. Bakmadım ama illa rom vardır.

3. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Ilgin icin sagol :emoji_slight_smile: garantiye yolladim ama o recovery o kadr degisiktiki gorsen bu ne dersin :emoji_grinning: cok sacmadi gmd1 icin olaniolsa halleserdim ama bu farkliydi :emoji_slight_smile: hata verip duruyodu

4. RomMaster

RomMaster Guest

Garantiye yollamasaydın yolunu söyleyecektim neyse artık bi da haline :emoji_grinning:

5. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

yinede sen söyle kardeş :emoji_grinning: benim başıma gelmez başkasının başına gelir :emoji_grinning: söyle sen yinede :emoji_grinning:

6. RomMaster

RomMaster Guest

Orijinal romu cwm uyumlu yapıp durum açacam kardeş şu an PC bozuk

7. kartal2387

kartal2387 Aktif Üye
    Aktif Üye

Çok uğraştım ama cwm den yüklenebilir hale getiremedim, meta.inf düzenlemek lazım

8. RomMaster

RomMaster Guest

O iş kolay dostum

9. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Beklemedeyiz :emoji_slight_smile:

10. RomMaster

RomMaster Guest

PC tamirden gelince ilk iş senin için orijinal romu cwm için düzenlemek olacak :emoji_grinning:

11. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Eyw beklemedeyim cihaz pazartesi gelicek yarın yapılır :emoji_slight_smile: (cumartesi kargodan alamam demi )

12. RomMaster

RomMaster Guest

Benim PC de yarın geliyor kardo beklemede kalın

13. emre

emre Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

@TheRomMaster® daha gelmedimi pc noldu bizim gmd 2+ orjinal rom :emoji_grinning:

14. RomMaster

RomMaster Guest

iyi ki hatırlattın hacı oruçtan kafam bi milyon uygun vakitte yapacam söz

15. kartal2387

kartal2387 Aktif Üye
    Aktif Üye

16. RomMaster

RomMaster Guest

Etrafımda gmd2 telefonu olan yok sizde varsa cwmden benim için yedekleme alın

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş