Brick yardım

'Discovery II Mini Sorun & Yardım Bölümü' forumunda cermedon tarafından 21 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. cermedon

cermedon Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

arkadaşlar babamın telefonu rootlamıştım, cihazı güncellemeye  çalışmış şuan telefon açılmıyor, normal açmaya açlıştığımızda recovery ekranı geliyor sp flash tool ile yükleme yapmaya çalışıyorum fakat bataryayı çıkartıp usb kablosunu ses kısma tuşuna basarak taktığımda 2-3 sn aygıt görünüyor sonra gidiyor driverleri internetten buldum yükledim ama bağlantı koptuğu için yüklemeye başlamıyor bile ne yapmalıyım ?

2. RomMaster

RomMaster Guest

bana da anlattıklarının hepsi eksiksiz olmuştu telefoncu yapabilmişti sadece

3. cermedon

cermedon Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

telefoncu veya servisi son tercih olarak düşünüyorum yapılabilecek birşeyler olmalı illaki diye düşünüyorum

4. Dr.Razor™

Dr.Razor™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

995
    1.344
    93
    Cihaz:
    Nokia 6020
    Pc de farkli portlari kullan. Yukleyecektir. Eger ki pc 64 bit ise 32 bit pc den at mutlaka yukleyecektir

5. cermedon

cermedon Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

deneme yaptığım bilgisayar 64bit win8.1  32 bit bilgisayardan deneyip sonuçları yazacağım teşekkürler bilgi için

6. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

Spflash windows8 de sorun çıkartıyor windows7 bi pvde deneyin

7. cermedon

cermedon Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

şuan xp de denedim sp flash tool yüklemeye başladı http://forum.turkdevs.com/konu-discovery-2-mini-stock-roma-geri-donus.html burdaki yüklemeyi yapıyorum bu konuda tavsiyeniz varmı ?

8. Snake

Snake Guest

Kesin Çözüm.

9. Tmp341

Tmp341 Aktif Üye
    Aktif Üye

335
    47
    28
    Cihaz:
    Iphone 7 128GB
    SP flash tool biraz geri zekalı. Ben de 40 kere stok romu denedim, hem de kendi programı. Görmedi görmedi, en sonunda gördü. :emoji_slight_smile:

10. senaliosman98

senaliosman98 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aynı olay bende eksiksiz oldu , pc win 7 olmasına rağmen driverleri okutamadım mecbur servis

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş