Çift dokunmayla ekran açma

#1
Beyler bi fikrim var bu konuda program yazabilecek arkadaş varsa görüşebilir miyiz özelden numarasını atsın whatsapp dan açıklı yayım mümküjn gibi gözüküyor
 

Tamer18

Administrator
#3
jiayu g4s nin kitkat romunda var o özellik. Hiçte kullanmıyorum :D ayrıca farklı bir özellik daha var son uygulamaları home tuşuna cift tıklayarak görüntüleme. jiayu f2 diye cihaz çıkarttı onada ayriyetten el hareketleriyle galeride resim geçişleri eklenmiş.
 

Orochi™

Administrator
#4
Uygulama ile olacak olsaydi bu kadar mtk6589 kullanan var içinden biri yapardı
Kernel düzenlemeden olmaz
Mt6582/92 cihazların standart özelliği kernel den geliyor :)
 

maraza

Yasaklı Üye
#5
Google olayda tab on off screen aratırsanız çift tıklama ile açma ve kapatma hatta kapalı ekrana değişik şekiller çizerek değişik uygulamaları direk açma özelliği var, ancak bataryayı ham yapıyor. Eğer markette atarsanız yakınlık sensörü kullanarak el hareketi ile, hatta seslenerek ekran açma programı var. Ayrıca kapaklı kılıf kullanıyorsanız kapak kapandığında ekranı kilitleyen kapak açıldığında ekranı açan uygulamalar bile var. Batarya konusunda en iyisi bu program. Hepside GM discoda çalışıyor.
 

maraza

Yasaklı Üye
#8
Kernele eklenmiş olsa dahi temel mantık dokunmatiğin ekran kapandığında kapanmamasıdır. Bu itibarla programla veya kernel kodu ile olsun her ikiside  ℅ 20 civarında batarya yiyecektir. Bu itibarla gereksizdir bence. Ancaaak eğer şöyle bir program olsaydı isterse bataryanın yarısını yeseydi. Diyelim tel masanın üstünde ve sizi biri aradı aptal bir zil sesi yerine şuh bir kadın sesiyle adınızı söyleyerek kimin aradığını söylese idi (ki bunu iki programla hallettim zil sesi yerine "ercan canım filan seni arıyor veya mesaj gönderdi diyor" ) bende teli elime bile almadan ittiret görüşmek istemiyorum dediğimde cart aramayı sonlandırsa idi, manyak olurdu tadından yenmezdi. :) Şimdilik sadece arayanı söylüyor istersem mesajlarımı okuyor , bakalım ileride belki benide anlar android.
 
S

Snake

#9
Bazı Kişiler 3. Uygulama Yapmış Denedim Ama Hiç Stabil Değil Telefonu Kitledinmi Sapıtıyor 3-4 Kez Ekranı Açıp Kapatıyor. Bide Ekranı Açık Bırakıyor. Şarj'ı Baya Götürür.
 
Üst