Costum Rom Bir paneli out etmek

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda rousseau tarafından 20 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. rousseau

rousseau Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba, Ben Umut
    GM Discovery kullanıyorum ve çok rom kullandım bazı romlarda şunu beğendim şunları beğenmedim vs vs
    mesela Rowell Rom da Rehber ve Mesaj paneli ileri seviyede iyi ama tema bakımından miui daha Şirin kalıyor bunlara karşıt ben bir şey duşundum Rowell dan mesaj panelini çıkartıp Miui ile nasıl değiştiew bilirim size bunu danışmak için Arz Ederim.

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.459
    3.801
    122
    Cihaz:
    Nx569j,Kenzo,Touch
    ROM:
    MIUI 9.6 /Nubia ui 4/amigo Os
    Öncelikle Konu Başlığın nedir : Costum Rom Bir paneli out etmek bu  ne demektir ?
    Bu başlığı Çok aradınmı merak ediyorum

Değiştiremezsin   Aldım ekledim Şeklinde Değişim Olmaz Hele Hele Os romlar MIUI gibi Bir Romda Olmaz
    Bir Romda Kullandığınız  Özellikleri Başka Bir Romda Kullanamayabilirsiniz
    Dikkat ediyorum Son Zamanlarda Hep Bu şekilde Konular Açılııyor
    Yok Efendim Şu romdaki Şu özelliği bu roma nasıl eklerim
    Kimseyi Küçük Görmüyorum Ancak Eklemeyi Anlatsam Ekleyebilecekmi bunu soranlar

Romlardaki Uygulama ve Özellikler Apk  dosyalar - Libler - Ramdisk - Framework deki apk ve jarlar ile Bütünleşik
    şekilde Çalışır X Romundan A apksını alıp baska y romuna eklemek isterseniz X romundan A apk ile ilgili her türlü Kod lib vb içeriği  Y Romuna Eklemeniz Gerekir
    Rica Ediyorum Böyle Gereksiz Sorular ile Ne siz Yorulun nede Bizi Yorun Forum Bu tarz Saçma Sorularla Doluyor
    .

3. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Forumlar merak edenler içindir soru ve cevap için teşekkürler :emoji_slight_smile:

4. JRLejoyner

JRLejoyner Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

955
    294
    63
    Cihaz:
    Samsung Note 3
    ROM:
    Morphose Nougat v2
    @rousseau google playde rowell deki dialer mesajlar vs var fdilaer gibi birşeydi adı ordan indirip kullanabilirsin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş