discovery internet yavaşlamasi

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda arif347 tarafından 30 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. arif347

arif347 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Avea dan internet paketim var aciyom interneti h+ simgesi geliyor o zaman internet cok hizli test yaptim 14 mbit ama birden h ye dusuyor o zaman da test yaptim 1mbit e yaklasamadi bile. Avedandir diye dusundum hatti abimin tele takdim ascend y200 onda h+ dayken ayni hiz h ye dustumu 2.5 Mbit bide o neti paylasiyor bu sonuclari benim tel veriyor. Discovery de sorun var nasil duzeltecez tel rootlu surekli h+ da tutamazmiyiz

----------------------------------------------------------------

Yukaridaki ascend y200 un paylastigi kendi discovery cihazmdan aldigim sonuc ascend de h deydi

Buda kendi telefonumda h deyken yaptigim test ekran yakaladigimda h+ ya gecmis ama test yaparken h deydi

H ye dusunce nie asiri yavasliyor surekli h+ da durmasi icin bisey yapamazmizyiz

2. RomMaster

RomMaster Guest

Başka bir discovery bul onunla dene farklı telefonla denemen telefonununda sıkıntı olduğunu kanıtlayamaz

3. arif347

arif347 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadasimin discovery de de ayni sorun var baz istasyonun yaninda h ye dustumu devinmiyor denecek kadar yavas

4. RomMaster

RomMaster Guest

O zaman demekki telefonlardan kaynaklaniyor aveanin interneti zaten en yavas internet.Hizli internet istersen turkcell kullanacaksin

5. arif347

arif347 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Yukaridaki ascend y200 un paylastigi kendi discovery cihazmdan aldigim sonuc ascend de h deydi

Buda kendi telefonumda h deyken yaptigim test ekran yakaladigimda h+ ya gecmis ama test yaparken h deydi

H ye dusunce nie asiri yavasliyor surekli h+ da durmasi icin bisey yapamazmizyiz

6. arif347

arif347 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

7. davuthan1299

davuthan1299 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Costum Rom değiştir Sony Xperia z3 v4.0 ve Samsung Galaxy Note 4 v1.1 öneririm stabil ve aşırı akıcılar :emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş