Discovery Mock up Design

'Konu Dışı' forumunda Captain tarafından 7 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

651
    295
    63
    Beyler nasıl olmuş sizce ps kullananlar mock-upun ne olduğunu bilir fazla özenmedim can sıkıntısından nexus 5 mock-uplarından birini editledim :emoji_grinning: :emoji_grinning: psd yi upload etmedim ama gerek var mı ? :emoji_grinning: 

2. Jiraiya

Jiraiya Guest

Telefonun ısıgıyla bıraz oynasaymıssın 10 numara olurmus suan 9 :emoji_grinning:

3. Tamer18

Tamer18 Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

302
    199
    43
    Cihaz:
    Lenovo Vibe S1
    ROM:
    Vibe UI v3.1_MM_Row
    Portlanan romlara bu şekilde açılış anımasyonu yapılsa çok hoş olur :emoji_slight_smile:

4. lovecraft

lovecraft Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

47
    11
    0
    Eli yeşile boyasaymışsın Hulk diye yuttururmuşsun ha :emoji_slight_smile: Telefon minnacık kalmış :emoji_slight_smile:

5. SpeedlinE™

SpeedlinE™ Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

715
    129
    43
    General Mobile gönder daha yaratıcı onlarınkinden :emoji_grinning:

6. The Ashera

The Ashera Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye Kayıtlı Üye

29
    3
    0
    PSD upload eder misin dostum, çok hoş olmuş ellerine sağlık :emoji_slight_smile:

7. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

651
    295
    63
    @erencan zaten öylesine yaptığım birşeydi fazla özenmedim 9 puan da gayet iyi 10 sıklık çalışmaya :emoji_grinning:
    @lovecraft eline al bi discoyu da bak zaten 4.7 inç telefon ortalama bu boylarda :emoji_slight_smile:
    @ashera maalesef 3 ay önce paylaşmışım üstüne format attım bile :emoji_grinning: 

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş