Dumpster [Silinen Resim & Videoları Geri Al!]

'Android Uygulamalar' forumunda Marjinalkeko tarafından 22 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Dumpster aynı sizin mac, linux ya da windows masaüstü bilgisayarınızdaki geri dönüşüm kutusu gibi çalışır. Dumpster'ın geri yükleme yeteneği harika bir bütünleyici bulut yedekleme aracıdır (Dropbox, Google Drive, Microsoft OneDrive). Verilerinizi sürekli yedekleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Dumpster size yanlışlıkla silinmiş resim, video, ses, pdf, zip, mp3, mp4, ppt, doc, avi, mpg, jpg, rar ve bilinen tüm dosya türü içeriklerinizi geri yükleyebilme şansı verir.
    Cihazınızı root etmeye gerek yok. Hatta internet bağlantısı bile kesinlikle gerekli değildir![/font]

Uygulama link: Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif][​IMG][​IMG][/font]
    [​IMG][​IMG]

2. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.598
    2.484
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    Sildiğimiz dosyayı bir bulut hesabına mı yüklüyor ?

3. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

Internet ihtiyaci olmadigina gore sanirim silinen içerikleri kendi dizinine kopyalama mantigi ile calisiyor 
    Zaten yer açilmasi için siliyorsun eger oyleyse çok anlamsiz  :popcorn:

4. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

Hangi tür dosyaları saklayacağını siz belirleyebiliyorsunuz. Ben Fotoğraflar için kullanıyorum. 

5. hanedan43

hanedan43 Aktif Üye
    Aktif Üye

ss ler açılmadı
    hızlıresim yükleyebilirmisiz

6. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

Yüklenmesi lazım, play bağlantısı vermeyi unutmuşum özür dilerim. linki, konuya ekliyorum oradan uygulama bakarsınız sslere.

Bu Sayfayı Paylaş