E-Tab 5 Açılmama Sorunu

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda CyberCyrex tarafından 20 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. CyberCyrex

CyberCyrex Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hepinize merhabalar. akşam yatmadan tableti kapalı vaziyette sarja takmıstım sabah açmaya çalıştığımda açılmıyordu. fakat hiç bir şey açılmıyor ne boot ekranı geliyor ne de recovery. fakat tableti bilgisayarıma bağladığımda okuyor. nasıl düzeltebilirim. bu arada tabletimde TPS OS yüklüydü onun zipini silmiştim tabletten yer kaplamasın diye lütfen yardım edin  :what:

2. Afk06

Afk06 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Power+ses kisma tusuna basili tut

3. CyberCyrex

CyberCyrex Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

teşekkürler ama hiç bir ekran gelmiyor maalesef

4. spoiledgerm

spoiledgerm Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye Kayıtlı Üye

Bendede oyle olmustu oncelikle sarja taktiginda isigi yanip sonuyomu ? Eger oyleyse yani bende sarj aleti bozukmus baska bi sarj aletiyle iyice sarj et oyle dene boyle olmustu

5. CyberCyrex

CyberCyrex Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

ROM nedeniyle benim cihazımda ışık yanıp sönmüyor ama sarjı vardı

6. BlueDragontr

BlueDragontr Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bende de aynı sorun vardi. Bütün tuşlara 1dk boyunca bas. Recovery ye giriyor. Adb slideload ile pcye bağla rom at hafızasına sonra wipe yapip attığın romu kur. Tps os kuran herkeste oluyor bu sorun. Sarj aletiyle falan alakası yok

7. Asderdd

Asderdd Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.057
    3.791
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    ROM:
    Stock CAF 8.0.0
    Stock rom yükleme rehberi ile stock rom kurun, ardından isterseniz twrp vs. kurabilirsiniz

8. Fetes

Fetes Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Bende de aynı sorun var dediğin gibi tuşların hepsine bastım hatta 1dk dan fazla ama açılmadı. Keşke yüklemeseydim şu Tps os romu, çok sorunlu. :(

9. OmerKrGl

OmerKrGl Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

aynı sorunu yaşıyorum 2 dk bastım açılmadı

10. Teknojix

Teknojix Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

65
    19
    8
    SP Flash Tool ile stock roma dönün. Yeni rom çıkana kadar bekleyin.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş