E-Tab 5'i rootluyken garantiye yollamak

'ETAB 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda genso tarafından 16 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. genso

genso Aktif Üye
    Aktif Üye

E-Tab 5'i her hangi bir sebepden garantiye yolluyan oldu mu?
    Olduysa sonucunu yazar mısınız?

2. SefaD

SefaD Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye Kayıtlı Üye

Gönderme nedenine bağlı

Yazılımla iligili ise olur ama teknik ise olmaz

3. mustioo

mustioo Aktif Üye
    Aktif Üye

Stock rom atmak zor mu ?

4. yrsrh

yrsrh Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Farketmez ne olursa olsun stock at arkadasın kapatma tusu bozuldu rootlu göndermiş 50 tl illegal yazılım yükleme diye aldılar bendede bozuldu stock atıp yolladım ucretsiz yaptılar

5. genso

genso Aktif Üye
    Aktif Üye

Bende rootsuz yollamıştım aynı sebepten ücretsiz değiştirildi ama şimdi ekran kırık, dokunmatiğin sol üstü köşesi(Bildirim çubuğunu indiremiyorum) ve sağ tuş bozuk. Mutlaka ücret alacakları için sordum ben en iyisi stock atayım öyle yolluyayım 300 lira filan istiyo diyolar öyle o zaman hiç değiştirmem kullanırım öyle

6. yrsrh

yrsrh Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Haklısın ama 300 istemezler ekran kırılınca isteniyor belki temassızlık vardır ucret almazlar

7. ninjassasin45

ninjassasin45 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Ben kingrootla rootlamıştım sonrada kilitlenmişti. Garantiye gönderdim stock room attılar geri verdiler hiçbirşey olmadı

8. buraktiren

buraktiren Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

KARDEŞ ROOTLU GÖNDERDİN SONRA PARA YADA DİSİPLİN CEZASI ALMADINMI

9. QuickDeaderkan

QuickDeaderkan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: E-Tab 5'i rootluyken garantiye yollamak

Göndermedim ama biliriyorum eger donanimsan bir sorun olduysa yani ana kart vesayre gibi bir parcada hata varsa bişey olmaz ama yazilimsal bir sorun olursa cihazinnda root tespit ediliyor  sorununu yapiliyor ama ek ucret istiyorlar ve tespit ettik ten sonra ne zaman gonderirsen gonder sistemde daha onceden rootlu olarak goruldugu icin hep ek ücret odemek zorunda kalirsin oyuzden stoc room atip oyle gonder ben stoc atip oyle gonderdim. 
    Umarim yardimci olabilmisimdir
    [hr]
    Hayir aynen twrp atar gibi sadece indircegin dosya daha buyuk
    [hr]
    Ekran kirilirsa 190 tl ceza veriliyor diye biliyor ben
    [hr]
    Sen twrp atarken kilitlemissindir twrp yukledikten sonra kilitlenmistir ona bir sey demiyorlar arkadasinda olmustu bisey demdiler ama bazen tamMen root attiktan sonra cihaz brick oluyor ozaman bazi arkadaslar duzeltemediginden garantiye veriyorlar bu yuzden ceza aliyorlar

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş