[EDL]GM 5 Plus Repartition Mod

truva

Kayıtlı Üye
selamlar...öncelikile ellerinize emegınıze saglık ıhsan kardesım..cokcadır senden faydalanıyoruz ve ancak maalesef ısımız usmedıgı surece tesekkur yada cevaplama yapmıyoruz o sebep ile hakıını helal et hoş gör..

konuma gelecek olurise bu olaylara pek uzek bır ınsan degılım ama neden ıse tam 1 gundur yanı dungeceden berı taktım bu romu kafaya gıttım gm 5 plus aldım ve dedıgım gıbı 1 gundur ugrasyorum bu partıtıon ıslemını yapamadım..
farklı pc de kullandım ama sorunumu asamadım ..(wındows 7 wındows 10 64 bıt)

sürücü ımzalama sorunu yasamaktayım ızamalama olayınıda cmd den kapattım ama yıne halen daha ss te sundugum olayı asamadım.. benden sonrakılerdede aynı sorun olur dıye ınadıma devam ettım ve danısma fıkrıne kapıldım suan halen ofısten cıkmadım senden guzel haber beklıyorum pc basınhda umarım sende pc basındasındırkı sonuc alırız^^ sımdıden teskkurler eder nankorlugumuz ıcın hosgorune sıgınırız^^ kg

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.edit:
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


tek basına guncelleme programı ıle sorunu atım ve qpst 460 yukleyerek sorun cozuldu..

windows 7 64 bit sürücü imzalaması yaşayam arkadaslar hangı programda olurise olsun bu guncelleme eklentısı ıle sorunu asabılırler..

rom test edılıp tekrardan donus yapılacak..
 
Son düzenleme:
oreo stock romdayım direk kurabilirmiyim yoksa nougata geçipmi yapmalıyım

herşeyi yaptım tam downloada tıklicaktım cihazın bağlantıısı koptu kendi kendine qualcom hs-usb yazan yerde no port avilable yazıyor tekrardan aynı işlemi uyguladım ses açma tuşuna basılı tuttum genral mobile yazısı falan gelmedi sonra çek tim usbden telefonu açmaya çalıştım açılmıyor hiç bi tepki vermiyor telefon şuan lütfen yardım edin
 
Son düzenleme:
Üst