[EDL][UNBRICK] ZTE AXON 7 ALL STOCK ROMS

'Axon 7 Stock Romlar' forumunda Asderdd tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. kerimcml

kerimcml Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

7
    0
    1
    Cihaz:
    zte axon 7 a2017
    ROM:
    Marsmollov
    Zaten zadig ile yaptıktan sonra QUSB_BULK oldu bir daha da düzelmedi. İşin kötü tarafı QUSB_BULK olmadan mevcut recovery yedek alma, twrp yükleme komutları çalışmıyordu. Zadig ile driverleri yükledikten sonra ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak bir defa EDL moduna aldım cihazı bir daha QUSB_BULK tan kurtulamadım.

2. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.573
    2.446
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    Zadig Ile yapmayacaksın zaten, ondan bulk olarak görüyor. Tüm driverleri kaldırıp baştan kur.

3. atakan33

atakan33 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

18
    2
    3
    Cihaz:
    Axon 7
    ROM:
    Stock
    ZTE çin model için resmi oreo yayinlamiş.Sürüm numarası V3.0.B07 imiş.Her zamanki gibi en güzel şekilde EDL mode dan kurulum yapmak istiyorum sizin sayesinizde...

202ultimate548 bunu beğendi.
  4. Enginozcelik

Enginozcelik Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

17
    5
    3
    Cihaz:
    Zte Axon 7
    Bende bekliyorum Atakan arkadaşım gerçi Ali ihsan kardeşim A2017 sürümünün oreo EDL dosyalarını paylaştı ve kullandı ama pek memnun kalmamış sanırım. 7.0 A2017U'ya geri döndü.
    İkilemler arasındayım Nisandaki A2017G versiyonunu beklemek ya da en azından A2017 sürümünü denemek arasında.
    Aslında Ali ihsan ve Semih kardeşimin tavsiyesi A2017U sürümünü kullanmak ama onun da dil problemini çözemedim bi her kapatıp açıldığında tekrardan ingilizceye döndü pek stabil bi program değil galiba ya da ben beceremedim. Yoksa menü olarak en beğendiğim yazılım da bu sürüm ve dedikleri gibi en stabil versiyon bu imiş.

5. qguzhan7

qguzhan7 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    zte axon 7
    ROM:
    b03
    merhabalar arkadaşlar bu konulardan tamamen uzağım. size bir kaç sorum olacak ben şimdi türkiyeden aldığım axon 7 telefonuma konuda belirtilen usulle b32 usd rom u kurarsam yarın garantilik bir durum olduğunda eski rom u yükleyip öylemi garantiye göndermeliyim. birde bu konulara uzak birisi olarak bu romlardan herhangi birini yüklemek için root yapmaya gerek varmı. lütfen bu konularda bilgilendirirseniz çok memnun olurum. iyi forumlar.

6. 202ultimate548

202ultimate548 Aktif Üye
    Aktif Üye

308
    56
    28
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    ROM:
    Mifavor 5.2 v3.0 B11
    #86 202ultimate548, 14 Şubat 2018
    Son düzenleme: 14 Şubat 2018
    -Her türlü rom garanti dışıdır.
    -Orjinalini yükleyerek garanti dahiline girer.
    -Servise gönderirken orjinal romun yüklü olması gerek.
    -Rom için roota gerek yok.
    -Twrp ile rom yüklersen bootloader kilitini açmak gerek.
    -Edl ile rom yüklersen bootloadera gerek yok.

-Ben Çin romunu yüklerken telefon açılmadı ve servise gönderdim, 1300 tl istediler.
    -Buradaki A2017G orjinal romu yükledim ve telefon açıldı.

-Asderdd ve Wes hocalara tekrar teşekür ediyorum.

Enginozcelik ve Wes bunu beğendi.
  7. canirtuk

canirtuk Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

merhaba custom romlu cihazı stok yapmak için illa edl mi olması lazım
    ya da twrp ile yükleyebilir miyim
    diğer bi sorum deneyeceğim ama sorayım yinede twrp ile 8.1 oreo data yedeği tekrar 7.1.1 e yüklenir mi

8. orhane

orhane Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam merhaba zte axon 7 2017G cihaza imei atmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

9. Wes

Wes Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

2.573
    2.446
    113
    Cihaz:
    ZTE Axon 7
    Evet, hayir. Büyük ihtimal hatalar olacaktır.

Kronos bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş