ETAB 5 ROOT PAKETİ

'ETAB 5 Root & Recovery' forumunda Captain tarafından 29 Kasım 2015 tarihinde açılan konu

1. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

TWRP aracılığı ile yüklenen root paketidir.
     Sadece ETAB değil tüm cihazlarda kullanılabilir ama ben ETAB kullanan arkadaşlar için paylaşıyorum :troll41:

Link: [font=Calibri, sans-serif][hide][/font]https://download.chainfire.eu/696/supersu/[font=Calibri, sans-serif][/hide][/font]

TWRPden wipe yapmadan yükleyin

2. Darkqnez

Darkqnez Guest

elline sağlık ortakk. :cool: :(

3. CelalBey

CelalBey Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

mesela bi arkadasin telefonuda bunla rootlayabilirmiyiz ?

4. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

recovery yüklüyse neden olmasın ? :emoji_slight_smile:

5. WhyAnonymous

WhyAnonymous Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

captain ben etab 5 in kurulum cihaz yöneticisi kaldırmak istiyorum öyle bişey varmı veya yeni rom varsa paylaşın flashlayalım lütfen yardım  :goodbye:

6. CelalBey

CelalBey Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bu paket bende daha onceden vardi aslinda telimi de rootladim bu paketle ilk cwm sonra flashla bi arkadas istiodu bende brick olur diye garanti veremem diodum ama gidicem aticam her cihaz icin stabilmis
    tesekkur ederim

7. WhyAnonymous

WhyAnonymous Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

[font='Open Sans', sans-serif]captain ben etab 5 in kurulum cihaz yöneticisi kaldırmak istiyorum öyle bişey varmı veya yeni rom varsa paylaşın flashlayalım lütfen yardım :emoji_slight_smile:[/font]

8. Captain

Captain Aktif Üye
    Aktif Üye

http://forum.turkdevs.com/konu-rehber-etab-5-sistem-yazilimini-kirma.html bu konudaki paketle halledersin rom için de tarih veremem müsait olduğumda paylaşacağım

9. uzulmez18

uzulmez18 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bunu yükleyince tablet rootlanıyor mu? supersudan farkı ne

10. iflayev

iflayev Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

benim e tab 5 hic aktive olamadi, hic aktive olmadan rootlamak mumkun mu? (eba da sifre falan aldim, girmiyor.)

11. KaptanReyiz

KaptanReyiz Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Sağol kardeşim

12. samsun001

samsun001 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

nasıl yapıcam yardım edermisiniz

13. kadirbaba36

kadirbaba36 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

nasıl yapılıyor ve bunu yaparken içindeki bilgilerimiz ve oyunlarımız gidiyomu cvplarsanız sevinirim

14. azil48

azil48 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

bunu yapmanızı tavsiye etmiyorum bunu yapınca cihazı en yakın kurum birimine gö-türün diye uyarı veriyor.

stock rom yükledim, orjinale döndü.umarım cihaz kayıt numarası falan mebe bildirilmemiştir bu işlemden ötürü.

15. Kenan

Kenan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Flasladiktan sonra direk. Roottlu mu oluyo?

16. jojo

jojo Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

supersu nasıl kullanılıcak

dosya yöneticisi yok herhangi bi apk yükleyemiyorm....

google playı nasıl yükliycez arkadaş ben supersu istemedimki....

17. RomMaster

RomMaster Guest

Konuda da Google play yükleme yöntemi yazmıyor.Gereksiz yorum atmak yerine sorun bölümüne Google play nasıl kurarım yazsanız yardım ederdik.

18. Ayyıldız™

Ayyıldız™ Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.151
    1.610
    113
    Cihaz:
    E-TaB 5/ Mİ 5X
    ROM:
    Miui 8.0(4.4.2) /Miui 9.1(7.1.2)
  19. ısım

ısım Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cihaz crackli ama root yok bunu yuklesem bir sıkıntı cikarmi hani kurumsaldan root bulundu hatası alirmiyim su an cihazda kurumsal yok

20. efem553

efem553 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Aga senin bu şeyi zipten flashladım sonra boot olup bi ekran kitlenme sesi geldi bu böyle devam edip durdu bende kafayı yedim öyle olunca stock romu sp den flashlamaya karar verdim fakat şimdi otg ye erişemiyorum 25 gb lik hafıza uçtu gitti sp den teker teker flashlamayı denedım dosyaları system haricinde hepsi flashlanıyor 1,9 gb falan gözüküyo orayada dosya atarken yarıda takılıyo ne yapiyim şimdi ben  :uzgun:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş