Flash TOOL 4008 Hatası

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Serhat Vakit tarafından 28 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Serhat Vakit

Serhat Vakit Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

[font='Open Sans', sans-serif]Arkadaşlar Ben E Tab 5 Tablete Root Atayım Derken Yanlışlıkla Ne Olduysa Tablet Brick Oldu Şuan [/font][font='Open Sans', sans-serif]Flash[/font][font='Open Sans', sans-serif] [/font][font='Open Sans', sans-serif]Tool[/font][font='Open Sans', sans-serif] İle Stock Rom Atmaya Çalışıyorm Fakat %6 Da Kalıyor Sonrada [/font]

[font='Open Sans', sans-serif]brom eror  s_ft_download_fail(4008) Hatası Veriyor Acill Çözüm Allah Rızası İçin Biri Yardımcı Olsun[/font]

2. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Niye iki kere konu aciyosun

Sorunun cevabi ise farkli driver lar yukle farkli sp flash tool surumleri dene farkli usb girislerine tak bu arada options tan checkswver tikini kaldirmayi unutma ama zaten @"Asderdd" in hazirladigini talimatlara gore yuklersen sorun olmaz:
    http://forum.turkdevs.com/konu-4-4-2-flash-tool-etab-5-stock-rom-etab5-01-03-09s-i.html

3. Serhat Vakit

Serhat Vakit Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

KardeşiM Zaten O konudan Yola Cıktım Aynı Hata ..! Tekrar Deneyelim ..!
    [hr]
    [img=500x200]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/img]
    Şöyle Kalıyor Kardeşim Yardım edebilecek YOKMU ..! Usb Kablo'yuda Değiştirdim ..!
    [hr]
    [img=700x300]Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.[/img] Kardeşim Şuan Gene Aynı Hatayı Verdi Ne Yapacam .:!

4. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    @"SmiLeToLiFe" in paylastigi sp flash rus surumuyle dene https://yadi.sk/d/nEe_zbq-eMRLm
    Flash tool a gir scatter loading kismindan C/Program Files/Turkdevs/Asderdd klasorune gir mt6592 scatter ini sec tum preloader dan usrdata ya kadar hepsi isaretli olacak download a bas tableti bagla :goodbye:

5. Serhat Vakit

Serhat Vakit Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Yaptım KardeşiM Çözdüm Pc Değiştirdim OLDU ..! Saol

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş