FLASHLANABİLİR STOCK ROM+ STOCK RECOVERY v1.1.2 FOR QUATRO M1453 by Celuk

'Quatro M1453 Stock Romlar' forumunda Celuk tarafından 28 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Quatro M1453 Stock Romu Ve Stock Recovery sinin herhangi bir custom recovery den flashlanabilir halidir. Biliyorsunuz ki bir güncelleme geldi bu yüzden en güncel sürümünü kullanin diye güncel sürümünü paylastim

Recovery e girin .(ses açma +güç tuşu) Wipe kismindan advanced wipe a girin data,dalvik cache,cache leri işaretleyin çubuğu kaydirin sonra install kismindan önce romu sonra recovery i flashlayin. Reboot a basin ilk acilis uzun sürecektir. Romu flashlarken lost found hatasi disinda hata alirsaniz tekrar yukleyin

Custom recovery leri bu bölümden bulabilirsiniz

Link:

Stock ROM: http://bc.vc/JLXnzZ      

Stock Recovery: http://bc.vc/7yGgSL

Not: Custom recovery nin gitmesini istemiyorsanız recovery i flashlamayin. Bu ROM taban rom olarak da kullanilabilir eğer port ROM yapmak istiyorsanız ama  her ROM portladiginizda bana da teşekkür etmeyi unutmayin. Bu ROM tamamen bana aittir çalıntı yapmayin alinti yapin kul hakkina girmeyin yoksa ahirette görüşürüz :cool:

Teşekkür etmeyi unutmayın :utandim:

by Celuk

2. Theimam

Theimam Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Böyle bir telefonun olsa anında denerdim :emoji_slight_smile:
    Ellerine sağlık :emoji_slight_smile:

3. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Cvp: RE: FLASHLANABİLİR STOCK ROM+ STOCK RECOVERY v1.1.2 FOR QUATRO M1453 by Celuk

Sağol :emoji_slight_smile:

4. Xyoline

Xyoline Aktif Üye
    Aktif Üye

324
    110
    43
    Cihaz:
    Samsung Galaxy C7
    ROM:
    Stok rom (6.0.1)
    Quatro M1453'üm yok ama emeğinize sağlık Hocam :emoji_slight_smile:

5. SuperDroid

Bu cihaz elimde yok ama eline saglik :emoji_slight_smile:

6. Ayhan16

Ayhan16 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cvp: FLASHLANABİLİR STOCK ROM+ STOCK RECOVERY v1.1.2 FOR QUATRO M1453 by Celuk

Acaba nasıl rom portlanır diye bir konu açmayı düşünüyor musun ?

7. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5

Forumda zaten @"Orochi™"  nin anlatimi var :goodbye:

8. hijack

hijack Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Merhaba, 

Linklerde bir sorun var sanırım. Başka bir konuda da (LG G3 port ROM) sanal tuşları kapatma yaması linki çalışmıyor/çalıştıramadım.

9. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5

Linklerde bc.vc den kaynakli bi sorun vardi şimdi düzelmiş indirebilirsiniz calisacaktir

10. RooNiN

RooNiN Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

celuk

romu twrp den flashladım fakat yüklerken ''system'' bulunamadı diye bir hata verdi. yeniden başlat dedğimdede İS yüklü değil uyarısı veriyor. Yeniden başlattığımda da quatronun logosu yaklaşık 2 saat ekranda duruyor ve açılmıyor. nerede hata yapmış olabilirim. dediğine göre varsayılan şeklde sildim sonra romu yükledim. :(

11. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    Cvp: RE: FLASHLANABİLİR STOCK ROM+ STOCK RECOVERY v1.1.2 FOR QUATRO M1453 by Celuk

Bataryayi cikartip tekrar recovery e girin eger sd kartta degilse rom dosyasi silinmistir sd kartta degilse bilgisayara baglayip bilgisayardan romu atin ve wipe cubugunu kaydirarak install den tekrar yuklemeyi deneyin

12. emirbetkcelik

emirbetkcelik Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

21
    0
    0
    Cihaz:
    M1453
    bak kardeşim g3 romunu yine indirdim ama yine aynı sorun var wipe dan sonra ki sadece dalwik ve cashleri seçiyorum ama hata veriyor bundada öyle olduresimdeki hatayı veriyor.
    bak elimde m1453 cep telefonu var bunda hemfikiriz umarım ve senin paylaştığın twrp sürüm var şimdi ne ypacağım lütfen söylermisinnn
    Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

13. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5
    @"emirbetkcelik" bi kere once sunu soyleyeyim bu attigin twrp ekran goruntusu m1453 e ait degil eger olsaydi yukarida nickim ve turkdevs yazardi ayrica cm13 nightly bi rom da yok bize yani konuyu manipüle etmeye mi calisiyorsun onu anlamiyorum :rock:

Rom yukleme isine gelince ise romu swipe to factory reset yani sifirlamak icin kaydir cubugunu kaydirip install kismindan yukleyeceksin bu kadar basit dalvik malvik secmeyeceksin eger boyle yaparsan bi sorun olmaz eger daha da olmuyor diyorsan diger recovery lerle dene :goodbye:

14. Game Developer

Game Developer Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

5
    0
    0
    Cihaz:
    Quatro M1453

Hocam bendede Aynı Şekilde Hata verdi ve yüklenmedi nsl düzelticem galiba sorun şu yuklerken tel belleğini siliyor romda tel belleğinde olduğu için olmuyor lütfen yardım edin

15. Celuk

Celuk Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

1.092
    599
    113
    Cihaz:
    Quatro M1453|Etab 5

Sd kart ile yukleyin ve yuklemeden once verilerinizi baska bir yere yedekleyin recovery nin boyle bir hata vermesi gercekten ilginc :thinking:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş