Forum Cezaları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wes

Administrator
#1
Foruma üye olan herkes bu konuyu okumak zorundadır.


1. Her üye forum kurallarını okumak zorundadır.  Foruma kayıt olan kullanıcıların "ben bilmiyordum, okumadım vb" deme hakları yoktur. O kurallar süs olsun diye konmadı. 

Forum kuralları: http://forum.turkdevs.com/konu-forum-kurallari.html

2. Tartışmaya giren her kişiye %20 uyarı puanı verilir. Mesajlar silinir. Tartışmaya devam edilir ve/veya küfür edilirse 1 gün forumdan uzaklaştırılır. (Küfür kısaltmaları da dahil)
3. Yanlış bölüme konu açan üyeye %20 uyarı puanı verilir. Tekrarı halinde 1 gün forumdan uzaklaştırma alır.
4. Ücretli, illegal uygulama, apk, içerik paylaşan üye kesinlikle ve kesinlikle 3 gün forumdan uzaklaştırma alır. Tekrarı durumunda ise forumdan süresiz uzaklaştırılır.
5. Başlık seçimleri forum kurallarına uygun olmayan şekildeyse üyeye %20 uyarı puanı verilir ve başlığı düzeltmesi için üye bilgilendirilir. Düzeltmez ise 1 gün forumdan uzaklaştırılır.
6. Kullanıcılar arasında forum dışında yaşanan ikili tartışmalar foruma taşınmaz ve yöneticilerden çözüm beklenemez. 
7. Özellikler ROM konularında ilk mesajı ve resimlerle dolu büyük bir mesajı alıntıla yapmak yasaktır. Yapıldığı takdirde kullanıcıya %20 uyarı puanı verilerek uyarılır. Düzeltmez ise forumdan 1 gün uzaklaştırılır.
8. "Acil yardım" vs tarzında başlık atanlar %20 uyarı puanı alır. Düzeltmezse 1 gün uzaklaştırılır, konu silinir. Forumda mevcut olan konuyu açan üyeler de aynı şekilde cezalandırılır.

Bütün hataların 2 ve daha fazla tekrarlanması halinde forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.

TurkDevs yönetimi kuralları güncelleyebilir ve yeni eklemeler yapabilir. Üyeler bu konuyu takip etmek zorundadır. Kurallar yayınlandıktan hemen sonra geçerlidir. Üyelerin bilmiyorum deme hakları yoktur.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst