Garanti Telefonun acildigini anlarmı

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda erenanapa tarafından 29 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. erenanapa

erenanapa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Arkadaslar benim cihazim daha once 2 defa garantiye gitti 2 hafta once guc tusu bozuldu romlu ve rootlu oldugundan telefoncuda yaptirdim ama simdi hoparlorum patladi garantiye gondersem telefonun acildigini anlarlar mi? Anlarlarsa nasil anlarlar ?

2. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    anlaşılır telpa bir damga basıyor içi açılırsa o damga kalkıyor :emoji_slight_smile:

3. erenanapa

erenanapa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Evet seal die bi damga oluyo ama ben telefonu ilk ginderdigim de ole bi damga yoktu arkadasimda benle ayni gonderdi onda vardi o damga bende o damagayi hep sokup aldim belli olmuyo damga bile basildigi

4. Lptrex

Lptrex Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

32
    902
    0
    damgadan kastım o değil sadece yapımımn tamamlandığınma dair damga benim dediğim telefonun içindeki mavi bir vida gibi bişi açılınca belli oluyor

5. erenanapa

erenanapa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Daha dogurusu acim şöyle ilk gonderdigimde o damga yoktu ikinci gonderdigimde basmislardi ama ben onu telefoncuya goturdukten sonra kaldirdim ve en ufak bi iz bile kalmadi belki anlamazlar diye bi sansimi denemek istiyorum.
    [hr]
    He oysa tamam saolasin ben en iyisi telefoncuda yaptirim hoparloru

6. LazPlayboy

LazPlayboy Aktif Üye
    Aktif Üye

2 kez garantiye gitmeden kullanılmıyor discovery :emoji_grinning:

7. erenanapa

erenanapa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

ahahah aynn 3.yude istiyo benimki ??

8. Snake

Snake Guest

Bende Bişey Yoktu Garantiye Gitti Geldi Bu Sim Girişlerin Sağ Tarafına Vida girişlerinin Üstüne Lisans Etiketleri Olurya Çıkardınmı Kitabın Üstünde Çıkmayan İz Kalır Onun Gibi Bi Etiket Yapıştırmışlar Açık Mavi Üstünde GM Yazıyo.

9. NightyFrozen

NightyFrozen Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

827
    496
    63
    Cihaz:
    Samsung Galaxy S3 In
    ROM:
    The FrozenROMS Project (hala yapamadık, ama bir gün)
    Telefoncu vidaları zorlarsa vida izlerinden anlaşılabilir.

10. erenanapa

erenanapa Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Evet çıkardım onu iz miz yok

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş