General Mobile 4G Renkli Orijinal Kapaklar [Konsept Çalışma]

evliyacelebi' Alıntı:
Arkadaşlar bu telefonun en büyük eksiklikleri bence arka kapak alternatifinin olmaması. Ya siyah ya beyaz yerine renkli kapaklar çıkarılsa bence efsane olur. Kılıftan bahsetmiyorum bu arada, batarya kapağından bahsediyorum. Şöyle bir konsept çalışma hazırladım. Çok güzel görünmüyorlar mı sizce de   :rool:

Bu kapakların illa ki orijinal GM tarafından çıkarılması gerekmiyor, yapılabilir. Ama yapmıyorlar, yapmıyorlar...
Bu görseli GM ile paylaştınızmı ? belki istek üzerine yaparlar, bu arada gayet güzel bir çalışma olmuş.  :)

kerem4535

Yasaklı Üye
bunu internette gördüm yapabilen birisi çıkarsa kapağa falan gerek olmaz hem sökülebilirde mobilcadde.com'a mail atalım orası lg samsung vs için üretiyordu yapılabilir @"Rygebin" sizin düşünceniz nedir

R

Rygebin

kerem4535' Alıntı:
bunu internette gördüm yapabilen birisi çıkarsa kapağa falan gerek olmaz hem sökülebilirde mobilcadde.com'a mail atalım orası lg samsung vs için üretiyordu yapılabilir @"Rygebin" sizin düşünceniz nedir
Neden olmasın özel birşey biraz pahallı olabilir ama güzele benziyor.

kerem4535

Yasaklı Üye
Rygebin' Alıntı:
kerem4535' Alıntı:
Neden olmasın özel birşey biraz pahallı olabilir ama güzele benziyor.
yoğun talep gelirse seri üretime geçilebilir ve o kadarda pahalı olmaz

kerem4535' Alıntı:
Arka taraf plastiği deri gibi pütürlü olduğu için olmayabilir fotoğraf attığın kişi arkadaşım ebaydan aldı Nexus5 için memnun du gerçi cihazı sonra sattı da Android One için olmayabilir malzeme kaynaklı

kerem4535

Yasaklı Üye
SpeedlinE™' Alıntı:
kerem4535' Alıntı:
Arka taraf plastiği deri gibi pütürlü olduğu için olmayabilir fotoğraf attığın kişi arkadaşım ebaydan aldı Nexus5 için memnun du gerçi cihazı sonra sattı da Android One için olmayabilir malzeme kaynaklı
hocam note 3 ve note 4 gibileri içinde var bunların yapımı o kadar zor değildir mobilcadde.com'da görmüştüm buna benzer 3d yazıcı olmazsa en mantıklısı bu gibi :D