GENERAL MOBİLE AMAZON'A GELDİ

#1
Arkadaşlar size yeni duyduğum bir gelişmeyi aktarıyorum. General Mobile, Amazon Prime ile anlaşma yapmış. Yani resmi olarak GM markası Amazon'da tescillendi. Hayırlı uğurlu olsun. Gm 9 pro gibi çok sağlam bir telefonun üzerine şimdi de bu haber tutan olmaz artık. Umarım her şey çok güzel gider, yerli markamızın böyle haberlerini bol bol alırız. 
#2
Helal olsun çok iyi haber. GM 9 pro kullanıyorum yeni aldım resmen zevkten dört köşeyim. Paramın hakkını veren daha iyisini hak eden bir marka GM. yerli malı ddiğin böyle olur gurulandırdı hepimizi. Allah daha fazlasını versin böyle iyi haberleri bol bol alalım inşallah
 

deniz.klm87

Kayıtlı Üye
#3
Müthiş haber amazon dediğin gibi dışardaki pazar için çok büyük bir fırsat. Umarım satışlarda güzel olur hak ediyor GM. En yakın zamanda bende bi gm 9 pro alacağım aylardır öyle gözüm kaldı ki. şimdi bu haberleri gördükçe koşa koşa gidesim geliyor ama biraz daha para biriktirmem gerekecek.
 
#5
bu arada telefon arayışında olan arkadaşlar için yazayım. şu sıralar general mobile ın son modellerinden 9pro peşin fiyatına 6 taksit kampanyası var. yeni yıldada sağlam bi indirim yapmışlardı bi göz atın derim ben 4 aydır baya memnun kaldım kamerasından işlemci performansına kadar fiyatının çok üzerinde bi kalitesi var (y)
 
Üst