gidgat klavye ve oyunlarda renk canlılığı

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda onur688 tarafından 8 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. onur688

onur688 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

arkadaşlar gidgat ultimate romun klavyesini xperia v5 e atmak istiyorum. bilgisayardan nasıl yapabilirim
    ek: birde xperia romun görüntüsü oyunlarda çok soluk bunu renklerin canlılığını stock rom seviyesine getrmenin bir yolu varmı. mühendis modla falan

2. RE: gidgat klavye

yanlış hatırlamıyorsam system/app/latinimegoogle.apk idi klavyenin apksı.Bu apkyı alıp romun içine atın,eğer klavye hata verirse
    ayrıca system/lib klasöründen libjni_unbundled_latinimegoogle.so dosyasınıda alıp kendi romuna atmanız lazım

3. onur688

onur688 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

RE: gidgat klavye

teşekkürler hocam bu dosyayı libjni_unbundled_latinimegoogle.so  klavye atacağım romun yine system/lib  dizinine atacam demi
    [hr]
    hocam birde bu ekran renklerinin canlılığı konusunda bilgiye sahipmisiniz
    edit: klavye oldu hocam çok teşekkürler

4. RE: gidgat klavye

ekran canlılığı anca rom değiştirince düzelir, çünkü bilgiye sahip değilim :emoji_grinning:

5. onur688

onur688 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam bu xperia romunu hep yüklüyrm clash of clansı açıyorum renkler çok çirkin görünüyor geri başka bşer kuruyorum inşallah çözümünü bilen biri vardır tekrar teşekkürler :emoji_slight_smile:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş