Gionee Elife E8

sergen5885

Aktif Üye
Çinli TENAA, bugün yine bir başka heyecan verici telefonun ayrıntılarını ortaya çıkardı! İşte sızan özellikleri ve ilk görüntüleri ile Gionee Elife E8.

İlk olarak 2015 yılının başlarında Gionee tarafından MWC kongresinde üstün özelliklerle geleceği söylenen Elife E8 bugün TENAA veritabanında ortaya çıktı. TENAA'ya göre Gionee Elife E8, önceki Elife E7 modeline oranla daha büyük ekrana sahip olacak. Buna göre Elife E8, 2560 x 1440 çözünürlüğe sahip 6 inç ekran paneli ile 9.6mm kalınlıkta olacak.
Ayrıca Gionee Elife E8'de 2.0Ghz(muhtemelen MediaTek) işlemci, 3GB RAM, 32GB dahili hafıza,(128GB'a kadar MicroSD kart desteği) ve LTE özelliği yanında çift LED flaşlı arka kamera ve parmak izi okuyucu dahil edildiğini görüyoruz. Öte yandan telefonun arka üst kısmında 4 delik (mikrofon olduğu söyleniyor) ve alt kısmında büyük bir hoparlör ızgarası ve 3.520 mAh batarya bulunuyor.

Plastik yapıda olduğu görülen cihazda Android 5.0 Lollipop dayalı Amigo OS arayüzüne yer verilecek. Gionee Elife E8'in çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili bir bilgi şimdilik yok.


Kaynak:http://m.teknolojioku.com/haber/gionee-elife-e8-teknik-ozellikleri-ile-sizdi-27760.html

(Tahminimce elite-2 bu telefon olacak)
 

sjap

Kayıtlı Üye
Elite 2 olarak getirilebilir ama yine gionee nin güncelleme faciasına kurban gitme ihtimalide var. Snapdragon işlemcisi olan e7 bile kitkat kullanamıyor doğru düzgün. Güzelim amiral gemisini güncelleme vermeyerek çöp ettiler ki bu telefona muadil gösterilen diğer modeller lollipop kullanıyor.
 
Üst