GM 4G ŞARJ SORUNU

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda Mr. ATT tarafından 31 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Mr. ATT

Mr. ATT Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

Arkadaşlar şarj çok hızlı bitiyor boşda beklesede, oynasakda napmamız lazım.

2. Atakan58

Atakan58 Guest

Şarjı tamamen bitirip doldurduktan sonra dene.

Ayrıca telefonun yeniyse birkaç dolumdan sonra düzene girecektir. :emoji_slight_smile:

3. crzy81

crzy81 Aktif Üye
    Aktif Üye

- Herkeste olmamakla birlikte çoğu kullanıcıda olan 'deep sleep' sorunu (yazılımsal). Yani cihaz tuş kilitliğinde uyumuyor ve sürekli işlemcinin çalışması pil tarafına olumsuz yönde yansıyor. Kontrol etmek için : Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. ya daLinkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.  (alıntıdır)
    sanırım herkezte var bu problem :( güncellemeyle düzeltileceğini ümit ediyorum

4. Mr. ATT

Mr. ATT Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

bu programları indirip neye bakcaz ki

5. buyukbalkan

buyukbalkan Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

işlemci frekansını kontrol edeceksiniz. Çekirdekler hep çalışıyorsa sıkıntı var demektir. Ayrıca Wakelock detector kullanılabilir. Bu şekilde işlemciyi sürekli uyandıran hangi uygulama olduğunu tespit edersiniz. ama bu root gerektirir...

6. crzy81

crzy81 Aktif Üye
    Aktif Üye

Ben su an greniffy kullanyorum mesela uyut ve ekranı kapat widgetiyke kilitkedinmi arka planda işlemcinin yükünü azaltirsin

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş