GM 5 plus d Stock rom yardım

'Android One 5 Sorun & Yardım Bölümü' forumunda eneskuroglu tarafından 13 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. eneskuroglu

eneskuroglu Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

#1 eneskuroglu, 13 Aralık 2017
    Son düzenleme: 13 Aralık 2017
    [​IMG] Arkadaşlar merhaba. Mersin de askerlik yapiyorm. Burda birinden 600 liraya gm 5 plus d aldim oda sifir aldigini soyledi. Telefon diger modellerden farkli. Telefonda cm 12 yuklu ve rootlu geri tusu ve diger tus disarda orta tus ise yuvarlak dokunmatik bir tus oda disarda ekranin icinde degil.cift simdi cm racovery yuklu bu telefona gore stock rom bulamadim daha dogrusu internette telefonun resmini bile bulamadim. Bootloadere hic girmiyor cihaz garantiliymis cm cok kotu takilma yapiyor ve kendi kendine reklam aciyor.bir ekran parlakligini kisinca titireme yapiyor

2. OttomanEmpire06

OttomanEmpire06 Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

Abi gece gece üzdün canını vatan için ortaya koymuş Mehmetçiğe yapılmaz bu ya adam sana orijinal değil replika telefon satmış GM 5plusda 5.1.1 rom diye bişey yok en en en düşük sürümü 6.0.1 GM 5plusun dokunmatik üzerinde tusuda yok sanal tuşları var Allah belasını versin dolandirdiysa kahretsin bulabilirsen güzelce bı haşla onu

3. ademdag385

ademdag385 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Cihaz TCL firmasına ait tam modeli TCL M3G
    Cihaza uygun romlar Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

4. Salket17

Salket17 Aktif Üye
    Aktif Üye Kayıtlı Üye

160
    18
    18
    Cihaz:
    E-Tab 5
    ROM:
    3-10-72 Vpn AOS Extended v4.6 For E-Tab 5
    Dostum Kandırılmışsın Geçmiş Olsun Bunu Şurdan Anlayabilirsin

-GM 5 PLUS D İsimli Cihaz Bile Yok GM 5 PLUS Var Ama GM 5 PLUS D Adlı Telefon Yok

-Build.Prop'tan Cihaz Adını Değiştirmek Bebek İşi

-Replika Telefonun Bu Arada

-CM 12'de Root Vardır Değiştirmek Çok Kolay

-GM 5 PLUS'un Android 5.1 Romu Bile Yok

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş