GM 5 Plus MIUI 8 STABLE [PATCH ROM]

'Android One 5 Plus Marshmallow Custom Romlar' forumunda Asderdd tarafından 12 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. mahmutt02

mahmutt02 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Beyler internet sorununu çözen varmı acaba

2. tiryaki2007

tiryaki2007 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

80
    16
    8
    Nasıl internet sorunu var sende.internetle ilgili bir sorunum olmadı şu ana.kadar yani 1 yıldır.

3. eckserkan68

eckserkan68 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

2
    0
    1
    Cihaz:
    GM 5 Plus
    ROM:
    8.0 Stock Rom
    Gm 5 plus cihazima bu romu attim bildirim menusunden el fenerine bastigimda acilmiyom ve ayarlarda ses&titreşim/ses ayarlarina girdiğimde ayarlar durduruldu hatasi aliyorum bu sorun sadece bende mi var ve bi cozumu varmi ben mi bi yanlislik yaptim acaba
    --- Mesajlar Birleştirildi, 6 Haziran 2018, Önceki Mesaj Tarihi: 6 Haziran 2018 ---
    Gm 5 plus cihazima bu romu attim bildirim menusunden el fenerine bastigimda acilmiyom ve ayarlarda ses&titreşim/ses ayarlarina girdiğimde ayarlar durduruldu hatasi aliyorum bu sorun sadece bende mi var ve bi cozumu varmi ben mi bi yanlislik yaptim acaba

4. snp571

snp571 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

hocam elinize sağlık küçük bir sorun olacak romda gereksiz gördüğüm birkaç uygulama var onları rootla birlikte kaldırıyorum ama cihaz açılmıyor bu konuda yardımcı olur musunuz ?

5. thepasex

thepasex Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

4
    0
    1
    Cihaz:
    Samsung Galaxy Grand
    ROM:
    CyanogenMod 13
    Hocam allah razi olsun senden efsane bir rom başarının devamini dilerim.

6. bynefertu

bynefertu Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

1
    0
    1
    Cihaz:
    ibo
    ROM:
    stock
    rom attıktan sonra şarj sürekli %50 gösteriyor çözümü var mı?

7. tiryaki2007

tiryaki2007 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

80
    16
    8
    O hatalar bende de var.Fener uygulamalarından birini indir.ses ayarları içinde ekolayzır uygulamaları var.Ben öyle yaptım.
    --- Mesajlar Birleştirildi, 20 Haziran 2018 12:34 ---
    Her uygulamayı silmeyin.Bu forumda aradaslerden birinin çalışması var.hangi uygulamaların silinmesi ile ilgili.Onu okumanızı tavsiye ederim.app Store ile smart asistan kalacak.diger APK uygulamalarini silebilirsiniz.Ama en güzeli dondurun.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş