Gm one 4G Anakart-İmei.

'Android One 4G Sorun & Yardım Bölümü' forumunda eskiyapar tarafından 29 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. eskiyapar

eskiyapar Aktif Üye
    Aktif Üye

Değerli arkadaşlar;iyi akşamlar.Forumdan 2 değerli arkadaşımıza sormuş ve bilgi almıştım sağ olsunlar.Ancak biraz aydınlanmaya ve bilgilenmeye ihtiyacım var.Benim telefon Gm One 4G servise gitti.Anakart değişti, yolda nasipse yarın tekrar buluşacağız.Kendisini özledim.Beyaz ve çook güzel kendisi.İnternetten okuduğum kadarıyla,anakart değiştiğinde imei numarasının da değiştiği hakkında bilgiler var.Servis ve değerli arkadaşlar imei değişmez dediler.Ben de şaşırdım.Değişir diyen var.Değişmez diyen var.Bizim telefonun anakart mı farklı.Eski nesil anakartlar da mı?imei değişiyor.Anlamadım.Aklıma her şey geliyor.Yoksa servis sadece yazılım atıp anakart değişti diyor mu?Ne dersiniz?Teşekkür ederim şimdiden. :emoji_slight_smile:

2. matrix123456789

matrix123456789 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

63
    15
    0
    Anakart değişir eski IMEI yeni anakarta aktarılır imeiniz böylece değişmemiş olur bu işlemi yapacak altyapı yetkili servis te mevcuttur

3. eskiyapar

eskiyapar Aktif Üye
    Aktif Üye

Teşekkür.Acaba aktarma işi yeni mi çıktı. :emoji_slight_smile:

4. matrix123456789

matrix123456789 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

63
    15
    0
  5. eskiyapar

eskiyapar Aktif Üye
    Aktif Üye

İnanın koca internette bu bilgi yok. :emoji_slight_smile:

6. Rygebin

Rygebin Guest

İmei degisirse cihaziniz iptal edilir zaten :emoji_slight_smile: cihaz imei a baglidir :emoji_slight_smile:

7. eskiyapar

eskiyapar Aktif Üye
    Aktif Üye

Internette yazilanlara gore anakart degisirse imei de değişir. Yeni imei bddkya isletilir. Servis bu isi(bddk imei kaydı) yapar şeklinde. Telpa degismez dedi. Cihazım geldi. Imei değişmemiş.Bu yüzden sordum. Konuyu googleden arastirin sonuclar degisir yönünde.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş