Huawei Y320 oyunlardan atıyor

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda ceza98 tarafından 19 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. ceza98

ceza98 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

İyi günler arkadaşlar benim sorunum oyun oynarken oyundan atmalar ile ilgili. Oynadığım GTA SA oyunu ilk yukledigimde orta ayarlarda kasmadan oynanıyordu şimdi grafik ayarlarını en düşük vaziyete akşam bile oyunun ekranı saving yazıp kasarak oyundan atıyor bu arada telefon rootlu her türlü RAM optimize ,CPU,GPU performansını yaptım denemediğim hiçbir program ayar vs.kalmadı.Benim arkadaşımda s3 mini var ona yükledik kasmadan oynattı.İnternetten s3 mini ile y320 yi kıyaslattım y320 bin işlemcisi mediatek çift çekirdekli 1300 MHz işlemci s3 mininin çift çekirdekli 1000 MHz işlemci RAM dersek y320 512 MB s3 mini 800 küsür arkadaşın teli rootlu değil ve birsürü gereksiz uygulama olmasına rağmen yinede kasmıyor. Ayrıca GPU yani grafik işlemcileride aynı Mali-400 burada sorun nerede arkadaşlar sorunun işlemciden kaynaklandığını tahmin ediyorum fakat s3 mini dek daha iyi bir CPU ya sahip.

Edit : Gta sa versiyonu son sürüm yani v1.08 son sürüm olması yuzunden bu kasma olabilirmi?

Çok soru sordum kusura bakmayın :emoji_slight_smile: yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. D4RKW00D

D4RKW00D Aktif Üye
    Aktif Üye

gta 1.05 olanı kur

3. ceza98

ceza98 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Hocam kurdum ama oyunu açınca download yazısı görünüyor yani obb dosyasını görmüyor

Eşit: v 1.08 in obb dosyası ile v.1.05 apk kurdum bu yüzden olabilir mi ?

4. deftonic

deftonic Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

62
    14
    0

büyük ihtimal o yüzden :breakdance:

5. ceza98

ceza98 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Bir deneyeyim teşekkürler :emoji_slight_smile:

Edit : Oyunda örneğin araba sürerken bir süre normal gidiyor sonra bildiğimiz işlemciden kaynaklanan 5 saniyelik bir kasılma oluyor ( PC de çok oyun oynarım bu kasma aynen işlemciden kaynaklanan kazmaya benziyor.
    [hr]
    V 1.07 sürümünü denedim o çalıştı ama yine kasmalar :(

6. D4RKW00D

D4RKW00D Aktif Üye
    Aktif Üye

aga sen bı reset at tele

7. ceza98

ceza98 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Gerek kalmadı hocam bir iki ayar daha yaptım telde düzeldi.

8. D4RKW00D

D4RKW00D Aktif Üye
    Aktif Üye

9. ceza98

ceza98 Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Hocam yaptığım ayarda tırt çıktı oyunu sildim :emoji_slight_smile:

10. Abdurrahim41

Abdurrahim41 Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Hocam Wi-Fi çekim gücü ve sim çekim gücü diğer romlara oranla daha zayıf şu sorunu bi halletsen

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş