[Ketchapp] Push The Squares 1.0.0 (100)

'Android Oyunlar' forumunda Uchiha Itachi tarafından 9 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

214
    22
    18
    Aslında konu açmıycaktım artık ama dayanamadım bi arşiv hazırlıyayım dedim boş zaman olunca :emoji_slight_smile: Cidden eğlenceli ve zor oyunlar. Zaman geçirmek için birebirler :goodbye:

edit : apk için açılan yerde generate download linki seçin ardından yeşil kutucuga basarsanız indirme otomatik başlar

[​IMG][​IMG][​IMG]

Google Play Link :  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ketchapp.pushthesquares​
    Apk Link 1.0.0 (100):  http://storage.evozi.com/apk/dl/14/11/03/com.ketchapp.pushthesquares.apk?h=6iFuOk_PQh0L_h-3_pJAKQ&t=1423488528

2. Bünyamin Çanga

Bünyamin Çanga Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

45
    2
    8
    oyunlar tamamda bunlara neden ayrı konularda yer alıyor bir yere toplasaydın yaa uyarıyı kesin alırsın dikkat et :adyo:

3. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

214
    22
    18
    arşiv olarak hazirladim fakat ayni anda 10 resim eklenebiliyormus bir konuya. Toplam 53 tane resim vardi ondan :uzgun: normalde toplu hazirlamistim o_O

4. Atakan58

Atakan58 Guest

Konuyu kaydedip tekrar mesaj yazdığınızda 10 Resim daha ekliyebiliyorsunuz altına..
    [hr]
    Elinize sağlık. Ancak bence fena konu kalabalığı yapmışsınız. Oyun bölümü Bol ketçaplı :sigaraiciyor:

5. Bünyamin Çanga

Bünyamin Çanga Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

45
    2
    8

hiç olmadı mesajlara sırayla eklerdiniz oyunları şuan aşırı kalabalık oyun bölümü

6. Uchiha Itachi

Uchiha Itachi Aktif Üye
    Aktif Üye

214
    22
    18
    Ketçapli kalsin biraz mayonez flanda gelir yakinda mallari tasiyan arac kaza yapmis :cool::emoji_grinning:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş