Keyguard Test Activity Hatası

'Discovery Sorun & Yardım Bölümü' forumunda hakan.k tarafından 19 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Arkadaşlar Rom edit denemeleri yapıyordum. Lite-Katv2'ye tema portladım ama açılışta Keyguard Test Activity hatası verdi? Nedenini ve çözümünü bilen var mı?[hr]@Orochi™

2. Orochi™

Orochi™ Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

4.082
    3.246
    122
    Cihaz:
    RN3 Pro & UMI TOUCH
    ROM:
    Amigo Os v3.2
    Keyguard uygulamasını degistirmissin yada uygulamayı bozmussun neler yaptığını sen biliyorsun işlemlerini tekrar kontrol et yada orjinal apk at sorun çözülür

Ve ardi ardına mesaj yazmak yasak dikkat edelim.

3. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.373
    1.197
    113
    Cihaz:
    Lenovo K3 Note
    ROM:
    StockRom_S422_160315_ROW
    lite-katv2 ye benim gunner rom konusundaki keyguardtestactivty için fixi flashlasan sorun çözülür. fakat kilit ekranı değişir ;)

4. hakan.k

hakan.k Yasaklı Üye
    Yasaklı Üye

Denedim seyfi malesef yemedi :emoji_slight_smile: sanırım tema portlarken systemui.apk bozuldu :emoji_slight_smile:

orochi hocam bir önceki mesajın altına ekler diye yazmıştım arka arkaya oldu

5. DmXeR

DmXeR Aktif Üye
    Aktif Üye

Lite-Kat v2 deki Keyguard.apk yı sisteme at sorun çözülüyor. Ama yaptığın değişikliklerde gidiyor. :emoji_grinning:

Yükleniyor...