Kilit Ekranları

'Android Sorun & Yardım Bölümü' forumunda ReptiLe tarafından 2 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. ReptiLe

ReptiLe Aktif Üye
    Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar
    Stock KitKattayım fakat kilit ekranı iğrenç. Bildiğiniz güzel kullanışlı kilit ekranı uygulaması varsa paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. :emoji_slight_smile:

2. Marjinalkeko

Marjinalkeko Aktif Üye
    Aktif Üye

3. ReptiLe

ReptiLe Aktif Üye
    Aktif Üye

Hacı XLocker home tusuna basınca etkisiz kalıyor ya. Yinede çok teşekkür ederim :emoji_slight_smile:

4. JRLejoyner

JRLejoyner Yönetici
    Site Yetkilisi Yönetici

955
    294
    63
    Cihaz:
    Samsung Note 3
    ROM:
    Morphose Nougat v2
    Hi Locker güzeldi yada android L tarzı var o da güzel
    ZUI lockerda fena

5. Atakan58

Atakan58 Guest

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.  Bir süre kullanmıştım..

[img=75x75]https://lh6.ggpht.com/zj47jE5zWSLem5MnS1g_wU4tfR0v6l-LoC6wZbDYdmENNf6LHKScb0XA7UY0OQHUsYs=w300-rw[/img]

6. Frankestein™

Frankestein™ Aktif Üye
    Aktif Üye

7. ReptiLe

ReptiLe Aktif Üye
    Aktif Üye

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. ZUI Lockeri kullanmıştım fakat bir süre sonra sıktı. Hi Lockeri ve CM Lockeri deniycem şimdi :emoji_slight_smile:

8. Snake

Snake Guest

L Locker Var Home Tuşunu Etkisiz Hale Getirebiliyorsun.

9. ReptiLe

ReptiLe Aktif Üye
    Aktif Üye

Teşekkür ederim kardeşim ona da bakiyim hemen :emoji_slight_smile:

10. canerko

canerko Kayıtlı Üye
    Kayıtlı Üye

Zui Nin 2_3 tane farkli turu var hangisidir olmasi gerekeni..

11. okydoky

okydoky Guest

FAVORİ KİLİDİM ..AMA AH BİDE ONU DURUM ÇUBUĞUNDAKİ İKONU GİZLEYEBİLSEKK..DİSMİSS NOTİFİCATİON TIKLIYOSUN UYGULAMANIN AYARLARI AÇIYOR ORDA BİLDİRİM GÖSTER DEKİ TİCK KALDIRILMIYO..İKONU GİZLEYEMEDİM YANİ 

12. ReptiLe

ReptiLe Aktif Üye
    Aktif Üye

Kardeşim tam olarak neyden bahsettiğini anlayamadım. Google Play'de zaten ZUI Locker yazınca sarı bir simgesi olanı indireceksin.
    [hr]
    Şu anda HiLocker'i deniyorum kardeşim. Daha sonra L Locker'i deniycem bakalım nasılmış. :emoji_slight_smile:

13. Snake

Snake Guest

Veriler Sil Dene Bende Kalkıyo Ama.

14. okydoky

okydoky Guest

ONU DA DENEDİM KALDIRMADI..4AYRI ROMDA DENEDİM BU İŞLEMİ:d  LOLLİKATIN 2,5TE KALKTI TEK SONRA HANGİ ROMDA DENEDİYSEM SABİT KALDI :emoji_grinning:

15. belki cihaz yöneticisi felandır, bi kontrol edin (umut)

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş