kitkattan jelybean donmek

MortalDance™

Kayıtlı Üye
instal abborded hatası verıyor.. hereyı denemedım cwm bıle yukleyemedım benı hatırlarsın kernel duzelıyordum forumfakı baskadın dolayı link paylasmadım..neyse sorun ıste o yapamadım gıttı
[hr]
kikat iroot ile rot attım super su kurdum mobileunc le cwm yuklmeye calısıyoru olmaıd

Prof.MeGaP' Alıntı:
instal abborded hatası verıyor.. hereyı denemedım cwm bıle yukleyemedım benı hatırlarsın kernel duzelıyordum forumfakı baskadın dolayı link paylasmadım..neyse sorun ıste o yapamadım gıttı

[hr]
kikat iroot ile rot attım super su kurdum mobileunc le cwm yuklmeye calısıyoru olmaıd
orijinal recovery, install aborted hatası veriyorsa .zip dosyası eksik inmiştir veya stock değildir.

MortalDance™

Kayıtlı Üye
kernel ısınını yapıldı cm modda portladım ama bazı hatalar lar ondan suanlık duruyor. sp flash bıle ıse yaramdı hocam nasıl olacak bılmıyorum bende ilk defa boyle bır sorunla karlıslastım
[hr]
stock jb full ındı eksık yok hocam yıne olmyor

MortalDance™

Kayıtlı Üye
ama atamıyor nedense dimi :uzgun: kac kere kitkata cmw yukledım jb dondum ama bu sefer olmuyor nıye olmuyor bende bılmıyorum :angel:
[hr]
telefen hıc bır sekılde sptool yanıt vermıyorym jb donmuyor cmw yuklenmıyor neyı var bu telı :shy:

Dr.Razor™

Administrator
Bu seviyede yapman gereken ya scatter degismek oyle denemek (jb sp flash orj romdan alabilirsin. 512 ve 523 b olmak uzere iki farkli scatter var cihaza bunlar) veya garantiye gonderip bir yalan uydurmak :D

Ben sistemle ilgili hataları bilmem ondan yapamiyoruk ama kernel de baştan ROM yap de yaparım ama sonra olursan boyle hataları cozemem ben yapmadığı için arkadaşım...