KPSS ye girecek olan kaç kişiyiz?

'Konu Dışı' forumunda SmiLeToLiFe tarafından 26 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator
    Site Yetkilisi Administrator

1.433
    1.284
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz gibi kpss ye hazırlanıyorum. Forumda kaç kişi kpss ye girecek? Eğer makul sayıda kişi varsa her gün bilhassa coğrafya ve tarih ( 1 - 5 soru arası) ve kısa açıklamaları, güncel bilgiler, tahminleriniz vb şeyleri paylaşabiliriz. Belki soru yakalarız :sigaraiciyor: 

Konularla uzaktan yakından alakası olmayan (yani kpss ye girmeyen) arkadaşlar kesin ve net bilgilere sahip değilseniz yanlış yönlendirmemek adına burada yazılacak sorulara vermeyiniz :emoji_slight_smile: 

Elimde 600 sayfalık kitabın tarih notu var :emoji_slight_smile: Tonlarca soru çıkabilir ... Yorumlarınızı bekliyorum :rool: 

2. MadloveR

MadloveR Administrator

Seyfi senden başka girecek yok herhal. Ben de başvuruyu kaçırdım zaten artık seneye inşallah :emoji_grinning:

3. Mustafa

Mustafa Aktif Üye
    Aktif Üye

Ben girecegim de a dan b ye zaman kalmıyor :/

4. SmiLeToLiFe

SmiLeToLiFe Administrator

1.433
    1.284
    113
    Cihaz:
    Redmi Note 4 4/64
    ROM:
    Miui Global 9.5 | Stable 9.5.4.0 (NCFMIFA)
    @Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. abi en azından tek tabanca değilim :emoji_slight_smile: 

@Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir. valla hocam her yerden yapmak lazım. 

Yükleniyor...