Labirent 3D - Videolu tanıtım [1.4]

'Android Oyunlar' forumunda berker tarafından 17 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
  1. berker

berker Aktif Üye
    Aktif Üye

184
    16
    0
    Tanıtım[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Labirent 3D yepyeni bir 3D seviyesine klasik labirent getiren ücretsiz bir macera ve bulmaca oyunudur! Keşfet ve 5 şaşırtıcı labirentler bir çıkış yolu bulmak. Bu biraz korkutucu - hiçbir haritalar vardır![/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Kulenin veya piramidin tepesine tırmanın ve çıkış noktasını görmek için aşağı bakmak. Eğer sonuna ulaşmak ne kadar hızlı kontrol edin.[/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Son labirent size cehennem gibi hızlı koşmak zorunda! Sen volkan darbeler önce sadece 10 dakika var! Eğer bitiş çizgisini geçmek zaman, tekne alanı çalıştırmak ve adadan kaçmak![/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]
    Nasıl Oynanır:
    ● Sol joystick: Dokunmatik atlamak için
    ● sağ joystick: slayt ve taşımak için basılı tutun
    ● atlamak ya da labirentin sonuna görmek için kulenin üst gitmek[/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Özellikler:
    ● Liderler
    Yüksek Skorlar tıklayarak Google+ için giriş ve dünyadaki insanlara meydan!
    Labyrinth 3D önceki sürümünü olsaydı sizin puanları otomatik olarak Leaderboards için güncellenecektir.
    ● Mükemmel HD grafik keyfini çıkarın
    ● Serin müzik ve sesler[/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]
    Labirent 3D oyun çocuklar için de uygundur. Bunlar komik kuş görünümlü karakter seveceksiniz!
    Sadece oynamak ve eğlenmek![/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Alıntı: Google Play Store[/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Fotoğraf: [​IMG][/font]

[font=Roboto, UILanguageFont, Arial, sans-serif]Türkçe videolu tanıtım: [video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=TmLB7er81nw&feature=youtu.be[/video][/font]

Linkleri Görebilmek için Giriş Yapmanız yada Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş